Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi Zorla Kızını Zeynep'ten...

Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mehdi Zorla Kızını Zeynep’ten Alıp Götürüyor!

-

Tv 8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 35. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Zeynep, Barış’ın evlenme teklifini kabul eder. Bunu öğrenen Özlem, kardeşinin bu evliliğini onaylamaz. Benal, Mehdi’nin elinden kurtulup kızını alıp Zeynep’in yatağına bırakır. Ona, bir mektup bırakıp gider.Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mehdi, zorla kızını Zeynep’ten alıp götürüyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Mehdi Zorla Kızını Zeynep’ten Alıp Götürüyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm 2. fragmanında; Zeynep, Benal’in Mehdi tarafından odaya kilitlendiğini öğrenip onu kurtarmak için koşuyor. Cemile’ye, nasıl bu duruma sessiz kalabildiğini söyleyip gidip, Benal’in kapısını kırıp onu çıkartıyor. Nuh, Mehdi’nin yaptığının yanlış olduğunu söyleyince yumruğu yiyor. Zeynep ile Barış, Müjgan’ı Mehdi’ye vermek istemiyor. Ama o zorla kızını alıp gidiyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 35. bölüm 2. fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 34. BÖLÜM ÖZETİ!

Mehdi, Zeynep ile ailesini korumak için kendisini feda eder. Omzundan yaralanan Mehdi’yi, Zeynep yarasını pansuman edip onu, bir yere göndermez. Mehdi, Nuh’un Barış’ın şoförü olduğunu orada öğrenir. Saldırganı ve Ekrem’i bulmak için Barış seferber olur.

Ertesi gün, Emine ile Sultan Savaş’ın yanına gider. Sultan, Ali Rıza’ya bir gün önce olan silahlı saldırıdan bahsetmez. Ama Savaş, Emine’nin bir şey sakladığını anlayıp ona olanları anlatmasını ister. O anlatırken Özlem, konuşulanları duyar. Barış’ın, vurulabileceğini öğrenince ortalığı ayağa kaldırır. Ali Rıza, onun konuşmalarından sonra fenalaşır.

Özlem, Nermin’i arayıp Zeynep’le birlikle onlarla görüşmek istediğini söyler. Zeynep, Barış’a ablasıyla görüşmeye gittiğini söylemez. Özlem, Zeynep’ten kardeşinden uzak durmasını ister. Eğer, onunla ne olursa olsun, her şeye var mı yok mu olduğunu sorar. Zeynep, onun sorusuna ne cevap vereceğini bilemez.

Benal, Mehdi’nin Zeynep’i korurken yaralandığını öğrendikten sonra, eski işine dönmek için arkadaşını arar. Kalacak yeri de ayarladıktan sonra, kızını da alıp gitmeyi planlar. Ama Cemile, onun gideceğini anlayıp Mehdi’yi arar. Mehdi, eve gelip Benal’e kızını ondan kaçırmayı mı planladığını sorar.

Benal, önce inkar etse de sonra ondan boşanmak istediğini söyler. Mehdi, Benal’i odaya kapatıp üzerinden kapıyı kilitler. Zeynep’e yaptığının aynısını ona da yapar. Barış, Zeynep’i iş toplantısı diye çağırdığı yerde, ona önce çocukluğunun fotoğraflarından oluşan bir kutu verir.

Daha sonra Barış, Zeynep’e isterse onu dünyanın en mutlu insanı yapabileceğini söyleyip onunla evlenmek istediğini söyler. Ona aldığı yüzüğü hazırlayıp, Zeynep’ten gelecek cevabı bekler.

Doğduğun Ev Kaderindir 35. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Benal Kızını Zeynep’e Emanet…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Vahit'i Hayata Küstüren Sebep Ne

Kırmızı Oda 33. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Vahit’i Hayata Küstüren Sebep...

0
Tv 8'in sevilen dizisi Kırmızı Oda, 32. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Nihal, çocukluğunda yaşadıklarını anlatıyor. Sefer, doktor hanımla konuşup ona babasını...
Şimal 'den Kötü Haber.

Şarkıcı Şimal ‘den Kötü Haber…