Pazartesi, Nisan 12, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Barış Zeynep'e Evlenme Teklif...

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Barış Zeynep’e Evlenme Teklif Ediyor!

-

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 34. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Özlem, Zeynep’e, Barış’tan uzak durması gerektiğini söyler. Ona, Barış’ı sevdiğini her ne olursa olsun onun yanında olabileceğinden emin olup olmadığını sorar. Benal, Mehdi’den boşanmak ister. Bunu duyan Mehdi, Zeynep’e yaptığı gibi Benal’in de üzerinden kapıyı kilitler. Dizinin yeni fragmanı yayınlandı. Barış, Zeynep’e evlenme teklif ediyor!

Çarşamba Dizileri 2020

Barış Zeynep’e Evlenme Teklif Ediyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 34. bölüm 2. fragmanında: Barış’la dayısı Ali Rıza, birlikte dertleşmek için dışarı çıkıyor. Zeynep, Özlem’le konuştuktan sonra Barış’a bir zarar gelmesinden korktuğu için ondan ayrılmaya karar veriyor. Barış ise, Zeynep’e evlenme teklif ediyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 34. bölüm 2. fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 33. BÖLÜM ÖZETİ!

Sakine, son anda fikrini değiştirip kızının yanına gitmeye karar verir. Tam Nermin’le Zeynep, eve girecekleri sırada Sakine’nin geldiğini görür. O sırada, motosikletli biri gelip silahını onların üzerine doğrultuyor. Ama, havaya ateş eder.

Nermin’le Sakine, bunu Mehdi’nin yaptığını düşünür. Zeynep, bunu yapanın o olmadığından emin olmaz ve hemen emniyete gider. Haberi alan Mehdi, emniyete koşup Zeynep’in iyi olduğunu görünce ona sarılır. Barış, Mehdi’nin Zeynep’e sarılmasından rahatsız olur.

Mehdi ile Barış, birbirlerine girecekleri sırada Zeynep, onlara engel olur. Bu saldırıyı kimin yaptığını hem Barış, hem de Mehdi, araştırmaya başlar. Mehdi, Nermin’in evine gidip ona bu olayla kendisinin ilgisinin olmadığını söyler. Kimsenin kendisine inanmadığını görünce, çocuğunun üzerine yemin ediyor ve bunu kim yaptıysa bulmak için onlara yemin eder.

Barış ile Zeynep’in arası, bu olaydan sonra biraz bozulur. Ama Zeynep, Barış’ın gönlünü alır. Savaş, şirkette işe başlıyor ve Emine’yi asistanı olarak işe alır. Özlem, kardeşlerinin Zeynep ve ailesi tarafından zarar göreceğinden endişelenir.

Mehdi, araştırmaları sonucunda bu saldırıyı kimin düzenlediğini öğrenip Zeynep’e durumu anlatmak için onun evine gider. Aynı şekilde Barış’ta, kimin yaptığını öğrenir. Nermin’i, o günden sonra gizli numaradan birisi arar. En sonunda Nermin, o gizli numaradan arayan kişinin Ekrem, olduğunu öğrenir.

Hemen, Zeynep’e haber vermek için dışarı çıkar. O motosikletli kişi yine gelip silahını doğrultup ateş eder. Barış ile Mehdi, Zeynep’le Nermin’e siper olur. Mehdi, omzundan vurulup yaralanır.

Doğduğun Ev Kaderindir 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Zeynep Özlem’in Sorusuna Ne…

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

0
Bir süredir hem ekranlardan, hem de müzik dünyasından uzak olan İbrahim Tatlıses Star Tv ekranlarında yayımlanan İbo Show'la yeniden ekranlara dönmüştü. Şimdi de sevenleri...
Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow