Pazar, Nisan 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Baraj 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nazım Bahar'ın Abisinden Bir Farkı Olmadığını...

Baraj 29. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Nazım Bahar’ın Abisinden Bir Farkı Olmadığını Anlıyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Baraj, 29. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nazım, Bahar’ın Nehir’i nezarete attırdığını öğrenip ona çok kızar ve gidip onu kurtarır. Tülay, Nehir’den Nazım’ın peşini bırakmasını Bahar’ın hamile olduğunu söyler. Nazım’da, Bahar’ın hamile olduğunu o anda öğrenir. Baraj 29. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Nazım, Bahar’ın abisinden bir farkı olmadığını anlıyor.

Salı Dizileri 2020

Nazım Bahar’ın Abisinden Bir Farkı Olmadığını Anlıyor!

Baraj 29. bölüm 2. fragmanında; Nehir’in, test sonuçları çıkar çıkmaz Zerrin, Nazım’a gidiyor. Ona, Nehir’e birinin uyuşturucu madde verdiğini söylüyor. Nazım, gidip Tarık’ın yakasına yapıyor. Bunu neden Nehir’e yaptığının hesabını soruyor. O da, Bahar’ın yaptığını söylüyor. Nazım, Bahar’a Nehir’e ilaç verip vermediğini soruyor. Oda, verdiğini kabul ediyor.

İşte Baraj 29. bölüm 2. fragmanı…

BARAJ 28. BÖLÜM ÖZETİ!

Nehir, Bahar’ın kendisine uyuşturucu ilaç verdiğini anlar. Zerrin, Bahar evde yokken Mert’in oyuncağını unuttuğunu söyleyip ilacı aramaya başlar. Tam ilacı bulmuşken Bahar gelir ve Zerrin’in elinden ilacı alıp tuvalete döker. Nehir, Bahar’dan bunun hesabını sormak için evine gidip üzerine yürür.

Zahra, Tarık’ı yanına çağırır. Tarık, Meryem’in öldüğünü görünce bu olaya karışmak istemez. Ama ona yardım etmek zorunda kalır. İkili ortalığı temizledikten sonra cesedi koymak için derin dondurucu almak ister.

Zahra, İbrahim’i arayıp hemen en büyüğünden bir derin dondurucu alıp getirmesini ister. Oda alıp gelir. Meryem’in öldüğünü görünce, oda işin içine dahil edildiği için Zahra’yla Tarık’a öfkelenir. Cesedi derin dondurucuya koyarlar. Zahra, Meryem’in kıyafetlerini giyip elinde valizle taksiye binip gider.

Onun adına otobüs bileti alıp sonra ilk mola yerinde inip eve döner. Bahar’a da, memleketine döneceğine dair mesaj yazar. Nehir, saç telinden uyuşturucu maddeyi bir kez kullandığını ispatlamak için test yaptırır. Ancak test sonucu, 15 gün içinde çıkacağından mahkemeye yetişmez.

Hakim, davayı başka bir tarihe atış Mert’in velayetini Bahar ve annesine verir. O gün Nehir, herkes uyurken Mert’i de alıp Zerrin’in bir tanıdığının çalıştığı otele götürür. Bahar, Nehir’in bindiği taksiyi bulup onları nereye bıraktığını öğrenir. Polislerle birlikte yola çıkar. Tarık, konuşmaları duyun onlardan önce Nehir’i bulur.

Onları yangın merdiveninden kaçırmayı başarır. Bahar, polislerle birlikte Tarık’ın evine gider. Zahra ile İbrahim, derin dondurucuyu dışarı çıkarırken yöneticiye yakalanır. Adam, dondurucunun kapağını açıp içinde ceset olduğunu görür.

Baraj 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nehir Bahar’ın Hamile Olduğunu Öğreniyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İbrahim Tatlıses'ten Yeni Şarkı Geliyor

İbrahim Tatlıses’ten Yeni Şarkı Geliyor

0
Bir süredir hem ekranlardan, hem de müzik dünyasından uzak olan İbrahim Tatlıses Star Tv ekranlarında yayımlanan İbo Show'la yeniden ekranlara dönmüştü. Şimdi de sevenleri...
Nursel Köse'den Samimi Açıklamalar

Nursel Köse’den Samimi Açıklamalar

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow

Ersin Korkut: İdolüm Russel Crow