Pazartesi, Mart 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehdi'nin Serbest Kalmasıyla Zeynep'in...

Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mehdi’nin Serbest Kalmasıyla Zeynep’in Korkuları Başlıyor!

-

Tv 8’in büyük bir beğeniyle izlenen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir, 32. yeni bölümüyle, 17 şubat çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Barış, Zeynep’in Mehdi’nin avukatlığını yaptığını öğrenip ona çok kızar. Zeynep, işinden istifa eder. Sultan’ın, organize ettiği yemekte Barış ile Zeynep, barışır. Ercan, şahitlik yapmak için mahkemeye gelip olanları anlatır. Mehdi’nin suçsuz olduğu anlaşılır. Doğduğunun Ev Kaderindir 32. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mehdi’nin, serbest kalmasıyla Zeynep’in korkuları başlıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Mehdi’nin Serbest Kalmasıyla Zeynep’in Korkuları Başlıyor!

Doğduğun Ev Kaderindir 32. bölüm 1. fragmanında; Mehdi, hapisten çıkıyor. Ancak, çıktıktan sonra karanlık işlere geçip güç sahibi oluyor. Zeynep, Mehdi’nin kendisini takip etmesinden önce korkmuyor. Ancak, sonra onun takip ettiğini anlayıp Nermin, annesiyle başka bir eve çıkıyor.

İşte Doğduğun Ev Kaderindir 32. bölüm 1. fragmanı…

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR 31. BÖLÜM ÖZETİ!

Zeynep ile Barış, yurt dışına gitmek için hazırlık yapar. Hava alanına gitmeden önce Zeynep, Mehdi’yle görüşmeye gider. Çıkışta Barış’ı karşısında görünce çok şaşırır. Barış, Zeynep’e kendisine yalan söylediği için çok kızar.

Zeynep, kendisinin böyle biri olduğunu, masum bir insanın hapis yatmasına göz yumamayacağını söyleyip işinden istifa ettiğini Barış’a söyler. Eve üzgün giden Zeynep, Nermin ile Sakine’ye, Mehdi’nin davasına baktığını, Barış’ın da bunu öğrendiği için işinden istifa ettiğini söyler.

Annelerinin tepkilerini görünce Zeynep, onlara patlar. Sultan, Zeynep’in kafasını dağıtması için bir yemek organize eder. Ali Rıza’da, Barış ile Savaş’ı alıp meyhaneye götürür. Savaş, Zeynep’i arar. Sultan onun telefonunu açar ve onların yerini öğrenip kızları alıp onların yanına götürür.

Barış ile Zeynep, orada bir araya gelince konuşup barışırlar. Mehdi, ailesinin kendisine yalan söylediğini ve ellerinde hiçbir şeyleri kalmadığını öğrenir. Zeynep’e, kendisine getirdiği parayı nereden bulduğunu sorar. Oda Nuh’un arabasını sattığını duyunca üzülür.

Ercan’ın sevgilisi, Zeynep’i arayıp sevgilisinin şahitlik etmesi karşılığında ondan beş yüz bin lira ister. Bu parayı bulamayacaklarını bilen Mehdi, hapisten çıkamayacağını düşünmeye başlar. Barış, Savaş’la konuşup onun şirkette çalışmasını ister. O da ilk davası olarak Mehdi’nin mahkemesine gitmek istediğini söyler.

Mahkeme günü, Savaş mahkeme gelir. Sonra Ercan gelip, Mehdi’nin masum olduğunu ve Veysi’nin kendisini azmettiğini, Bekir’i bıçakladığını anlatır. Hakim, Mehdi’nin tutuksuz yargılanmasına karar verir. Mehdi, salondan çıktıktan sonra karşısında Barış’ı görür. Ercan’ın istediği parayı onun verdiğini düşünmeye başlar.

 Doğduğun Ev Kaderindir 32. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Mehdi’nin Suçsuz Olduğu Anlaşılıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hazel Yeni Şarkıs

Hazel Yeni Şarkısını Dinleyicilerin Beğenisine Sundu: “Dünya”…

0
Rap müzik sahnesinin genç ve başarılı sanatçılarından Hazel, yeni şarkısı “Dünya”yı Universal Müzik Türkiye etiketiyle yayımladı. İşte Detaylar... Hazel Yeni Şarkısını Dinleyicilerin Beğenisine Sundu: “Dünya"...
DJ Milko (Günay Başaran) Kimdir?

DJ Milko (Günay Başaran) Kimdir?