Çarşamba, Mayıs 12, 2021
Ana Sayfa Dedikodu Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

-

Ünlü sunucu ve oyuncu Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu, sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla adından söz ettirmeye devam ediyor. Derin Talu, paylaşımıyla olay oldu. İşte o paylaşım;

Deren Talu’nun bikinili pozları gündemde uzun süre konuşuldu!

Son dönemde Defne Samyeli ve kızı  Deren Talu’nun bikinili pozları gündemde epeyce yankı bulmuştu. 15 yaşındaki Derin Talu’nun sosyal medyada paylaştığı bikinili pozunu geniş şekilde kullanan magazin medyasına çocuk gelinler sorunun hatırlatan Özay Şendir, sert tepki vererek gündemde yerini aldı. İşte Şendir’in çok konuşulacak o yazısı:

BU KARE BASILIR MI ARKADAŞ?

Bu konu, ne Cem Yılmaz ne Defne Samyeli, ne de Derin Talu ile alakalı. Bu konu, muhafazakârlık, ahlakçı anlayış ya da modern olmakla da alakalı değil. Bu konu 15 yaşındaki bir kız çocuğu, medya ve çifte standartla alakalı. Medya kadının cinsel meta haline getirilmesine karı ya, 15 yaşındaki bir kızın bu fotoğrafını basmanın bir açıklaması var mı?

Defne Samyeli’nin kızı Derin Talu’dan Cem Yılmaz hakkında ilk yorum!Çocuk gelinlere karşı olduğunu söyleyen bir medya, bu kareyi basarak, genç bir kız üzerinden 15 yaş ve üzeri tüm kızları potansiyel gelin haline getirdiğini nasıl fark edemez acaba? Yarın 15 yaşındaki öğrencisine sarkıntılık ya da evlenme teklif eden öğretmene, 15 yaşındaki kıza sokakta laf atan ahlaksıza, nasıl laf edeceğiz bu fotoğraf bastıktan sonra? Derin bu resmi çektirebilir, kendi sosyal medya hesabından paylaşabilir, kendi tercihidir, hiçbirimizin laf etme hakkı olamaz. Ancak sosyal medyada böyle bir karenin yayınlanmış olması, onu alıp, sayfalara kocaman basmayı gerektirmez. Dedim ya, bu konu, muhafazakârlık, ahlakçı anlayış ya da modern olmakla alakalı değil. Bu kare tam da “Kendi kızımın fotoğrafı olsaydı basar mıydım?” diye sorgulanacak ve öyle karar verilecek bir kare.

Derin Talu Paylaşımıyla Olay Oldu

Defne Samyeli’nin kendi kadar kızları Deren Talu ile Derin Talu da gündemden düşmüyor. Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu sosyal medyadan yaptığı dekolteli paylaşımlarla ilgi odağı oldu.

17 yaşındaki Derin Talu geçtiğimiz günlerde lise mezuniyeti fotoğrafı ile dikkat çekmiş “Bu nasıl liseli?” yorumları yapılmıştı. Derin Talu, kendisini büyük göstermek için çabaladığını söyleyen sosyal medya kullanıcılarının eleştirilerinin hedefi oldu.

Defne Samyeli’nin küçük kızı Derin Talu son olarak dekolteli pozuyla takipçilerinin beğenisini topladı.

Derin Talu kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

Engin Akyürek ve Pınar Deniz Aşk Mı Yaşıyor?

0
Engin Akyürek ve Pınar Deniz aşk mı yaşıyor? Ünlü oyuncu Engin Akyürek'in yeni bir aşka yelken açtığı iddiası sosyal medyayı çalkalamaya devam ediyor. Ancak taraflardan ne...
Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Eda Taşpınar: Dünyaya Benim Gibi Bakmıyorlar

Tansel Öngel ve Merve Dizdar'dan Eğlenceli Mesaj

Tansel Öngel ve Merve Dizdar’dan Eğlenceli Mesaj

Eda Ece'nin Gerçek Adı Ortaya Çıktı

Eda Ece’nin Gerçek Adı Ortaya Çıktı