Magazin Haberleri » Dedikodu » Demet Özdemir Ve Can Yaman Yakalandı!
Demet Özdemir Ve Can Yaman Yakalandı!
Demet Özdemir Ve Can Yaman Yakalandı!

Demet Özdemir Ve Can Yaman Yakalandı!

“Erkenci Kuş” setinde tanışıp mutlu bir birlikteliğe yol açan Demet Özdemir ve Can Yaman’ın ayrıldığı yönünde güçlü iddialar vardı. Hatta Demet Özdemir’in çoktan yeni bir ilişkiye bile yelken açtığı konuşuluyordu. Konu hakkında ikilinin hiçbir açıklama yapmaması iddiaların güçlenmesine neden olmuştu. Uzun süreli sessizliğin ardından Demet Özdemir ve Can Yaman yakalandı!


Demet Özdemir ve Can Yaman Neden Ayrıldı?

“Erkenci Kuş” dizisinin setinde rol arkadaşı olan Demet Özdemir ve Can Yaman bir süre sonrada gerçek hayatta da mutlu bir aşka yelken açtılar. Başta arkadaş olan ikilinin ilişkisi de yolunda gidiyordu ki ani bir ayrılık haberi ikilinin sevenlerini üzdü. İlişkileri hakkında farklı iddialarla gündeme gelen çift ise bu haberlerin hiçbirine yanıt vermemeyi seçmişti.

Demet Özdemir’den Ayrılık Kutlaması!

Demet Özdemir Can Yaman’ın Adını Ağzına Almadı!

Kaan Yıldırım ile hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt vermek için bir magazin programına telefonla canlı olarak bağlanan Demet Özdemir, Can Yaman’ı ödül aldığı için tebrik etmişti. Ancak cümle boyunda Özdemir’in, hiç Can Yaman adını kullanmaması ikili arasındaki sorunlarında ciddi olduğunu düşündürmüştü.

Demet Özdemir Kimdir?

Demet Özdemir Ve Can Yaman Yakalandı!

Bir süredir sessizliğe bürünen çiftin tam gerçekten ayrıldığına inanmaya başlıyorduk ki, ikili geçtiğimiz gün tatil dönüşü bir hayranlarının objektifine yakalandı. Arkadaşlarıyla birlikte tatile giden Demet Özdemir ve Can Yaman çifti görünüşe göre barışmış ve yaşadıkları sorunların izlerini geride bırakmaya çalışıyorlar.

Can Yaman Kimdir?


Demet Özdemir Ve Can Yaman Yakalandı!
Demet Özdemir , Can Yaman Yakalandı!
   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Ayça Yurttaarslan

Avatar

İlginizi Çekebilir

Caner Erkin'den İtiraf!

Caner Erkin’den Eşi Hakkında Olay İtiraf!

Beşiktaşlı ünlü futbolcu Caner Erkin, 3 senedir yuvasını paylaştığı güzel oyuncu Şükran Ovalı hakkında yıllar …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir