Magazin Haberleri » Ünlüler » Defne Samyeli Gönderdiği Notuyla Açıklama Yaptı!
Defne Samyeli ve Mustafa Sandal Arasında Neler Oluyor?
Defne Samyeli ve Mustafa Sandal Arasında Neler Oluyor?

Defne Samyeli Gönderdiği Notuyla Açıklama Yaptı!

Sunucu Defne Samyeli, ünlü komedyen Cem Yılmaz ile Serenay Sarıkaya’nın birlikte olduğunu öğrendiğinde Konduramadım açıklamasında bulunmuştu. Cem Yılmaz’dan ayrıldıktan sonra aşk hayatında sessiz kalan Defne Samyeli geçtiğimiz günlerde kafaları karıştıracak bir görüntüye imza atmıştı. Kaan Sekban ve bir kadın arkadaşlarıyla sohbet ederken objektiflere yakalanmıştı. Şimdiler de ise Şarkıcı ve oyuncu Defne Samyeli, şarkıcı Mustafa Sandal’ı çıkardığı kitabındaki kendisiyle ilgili ifadeleri nedeniyle mahkemeye vermişti. Dikkatleri üzerine çeken Samyeli yaptığı son paylaşımla dikkat çekti.


Cem Yılmaz ve Serenay Sarıkaya Yine Yakalandı!

Defne Samyeli Kimdir?

Kaan Sekban Kimdir?

Defne Samyeli Ünlü Komedyen Kaan Sekban İle Görüntülendi..

Defne Samyeli: “Yakında”

Cem Yılmaz’la olan ilişkisini bitirdikten sonra magazin muhabirlerinin yakın takibinde olan Defne Samyeli, yaptığı açıklamalar ve verdiği pozlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Samyeli ayrılıktan kısa bir süre sonra bir dergiye verdiği pozlarla gündeme gelmişti. Geride bıraktığımız gün de Mustafa Sandal’ın hayat hikayesini anlattığı kitabında kendisiyle ilgili gerçek dışı ifadeler bulunduğu için savcılığa dilekçe vermiş ve Sandal’ı şikayet etmişti. Tüm bu yaşananların ardından Defne Samyeli sosyal medya hesabından üzerinde çekici bir kıyafetle verdiği pozu ‘Yakında’ notuyla paylaştı. Samyeli’nin bu paylaşımının altında başrolünde oynadığı bir müzikalin yattığı konuşuluyor.

Mustafa Sandal'ın, Defne Samyeli'ye Cevabı Gecikmedi..
Mustafa Sandal’ın, Defne Samyeli’ye Cevabı Gecikmedi..

Defne Samyeli Gönderdiği Notuyla Açıklama Yaptı!

Kaan Sekman ile aşk yaşadığı yönündeki sorulara Samyeli, “Arkadaşlar Kaan benim çok eski arkadaşım. Öyle bir şey yok” şeklinde yanıt vermişti. Cem Yılmaz’ı takipten çıktığı hatırlatılan Samyeli, “Benim gündemim; işim. Başka gündemlerle ilgilenmiyorum. Her zaman çalışıyorum. Benim gündemim tamamen kendi çalışmalarımı düşünmek ile ilgili”.  Samyeli’nin keyifli halleri dikkatlerden kaçmadı.


   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Berat Şahin

Avatar

İlginizi Çekebilir

Soner Sarıkabadayı'nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu

Soner Sarıkabadayı’nın Bebeğinin İsmi Belli Oldu..

Türk Pop müziğinin yetenekli isimlerinden Ünlü söz yazarı ve şarkıcı Soner Sarıkabadayı, önceki akşam düzenlenen …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir