Cumartesi, Eylül 25, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Ebru Şallı Sinan Akçıl'a Büyük Dava!

Ebru Şallı Sinan Akçıl’a Büyük Dava!

-

Bir zamanlar oldukça tutkulu bir aşk yaşadılar. Geçtiğimiz yıllarda ayrılan Ebru Şallı ve Sinan Akçıl cephesinde sürpriz bir gelişme yaşandı. Ebru Şallı Sinan Akçıl’a Büyük Dava!

Ebru Şallı kimdir?

İcra Takibi Başlatacak!

Ebru Şallı, 2015-2017 yılları arası aşk yaşadığı şarkıcı Sinan Akçıl’a icra takibi başlatacak. Ebru Şallı oğullarının babası Harun Tan’dan 2013’te boşandıktan sonra 2015’te Sinan Akçıl ile aşk yaşamaya başlamıştı. Bu ilişki 2017’de olaylı şekilde bitmişti. Aradan 3 yıl geçti; Ebru Şallı, Uğur Akkuş ile evlendi. Şimdilerde ise Sinan Akçıl’ın hayatına Burcu Kıratlı girdi ama eski sevgililerin arasındaki hesaplaşma sona ermedi. Ebru Şallı, Sinan Akçıl’ı borcunu ödememek ile suçladı.Sinan Akçıl kimdir?

Ebru Şallı Sinan Akçıl’a Büyük Dava!

Sinan Akçıl’ın hayatına Burcu Kıratlı girdi ama eski sevgililerin arasındaki hesaplaşma sona ermedi. Ebru Şallı, Sinan Akçıl’ı borcunu ödememek ile suçladı. İddiaya göre; Sinan Akçıl birlikte oldukları dönemde Ebru Şallı’ya 230 bin TL kredi çektirdi. Ayrılık zamanı bu paranın ödenmesi için protokol imzaladılar. Anlaşmaya uymamasıyla Elinde senetleri olan Ebru Şallı mahkemeye başvurdu. Sinan Akçıl parayı ödemezse, İstanbul İcra Müdürlüğü hakkında 230 bin TL’lik haciz işlemi başlatacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!...

İrem Derici’nin “Sefo” Sürprizi!…

0
Son dönemlerde verdiği kilolarla gündemden düşmeyen güzel şarkıcı İrem Derici, önümüzdeki hafta 28 Eylül Salı akşamı ilk kez Harbiye Açık Hava Tiyatrosu’nda hayranlarıyla buluşacak....
"Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?"

“Hangi Ünlünün 800 Tane Ceviz Ağacı Var?”

Duygu Güneş' ten Manidar Gönderme

Şarkıcı Duygu Güneş’ ten Manidar Gönderme…