Çarşamba, Haziran 16, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur Dizisi Bu Hafta Neden Yok? Çukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman...

Çukur Dizisi Bu Hafta Neden Yok? Çukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur’un, 4. sezon 37. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin son bölümünde; Kardaca’nın cenazesi büyük üzüntü içerisinde defnedilir. Tüm Koçovalılar aynı çatı altında toplanır. Koçovalı kardeşler Nedim’i takip edip amcalarının yerini bulur. Vartolu, Nedim’den intikamını alır. Amca Cumali, çareyi kaçmakta bulur. Çukur Dizisi bu hafta neden yok? Dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

Pazartesi Dizileri 2020

Çukur Dizisinin Yeni Bölümü Ne Zaman Yayınlanacak?

Çukur dizisinin merakla beklenen bölümü bu hafta ekrana gelmeyecek. Dizi korona virüs tedbirleri amacıyla çekimlerine bir hafta ara verdi. Çukur, 4. sezon 37. yeni bölümüyle 24 mayıs pazartesi günü ekrana gelecek.

ÇUKUR 4. SEZON 36. BÖLÜM ÖZETİ!

Karaca’nın cesedi bulunur. Ayşe, acı haberi alır. Akın, ablasının gömüldüğü yere gidip sinir krizleri geçirir. Vartolu, tüm olanlardan kendisini suçlu tutup, ailesinin başına daha fazla bela getirmemek için ortadan kaybolur.

Karaca’nın cenazesi gömülür. Ayşe, gözyaşları içinde kızının mezarına kanlı gelinliğini koyar. Sultan, Ayşe’yi teselli etmeye çalışır. Cumali, amcasının uyuşturucu sevkıyatı yaptığı yeri öğrenip tek başına gitmek ister. Yamaç, onu yalnız bırakmaz. Malların tutulduğu yerde çatışma olur.

Damla, mahalleden adamları toplayıp arabalarla oraya götürür. Amca Cumali’nin adamlarını alt eden Koçovalı kardeşler, onun uyuşturucularını ateşe verir. O anları amcanın adamı görüntüleyip ona gönderir. Yamaç, Vartolu’yu bulup onunla konuşur.

Olanlardan onun suçu olmadığını, insan olduğunu ve her insanın hata yapabileceğini söyler. Vartolu, amca Cumali’nin hesabını kesmek için Yamaç’tan araba ister. Yamaç, onu ikna eder ve hep birlikte amcalarının yerini bulmak için bir araya gelirler. Tüm Koçovali kardeşler aynı çatı altına yerleşir.

Ayşe’de, Murtaza’yı terk edip oraya gider. Koçovalılar, bir araya gelip amcalarının adamını bulup kendilerini ona götürmesini ister. Nedim, amca Cumali’ye yerlerini bulduklarını söyler. Amca Cumali arka kapıdan kaçar. Koçovalı kardeşler arayı takip eder. Ancak, arabanın içinden amcaları çıkmaz.

Sadece Nedim, çıkar. Amca Cumali, gittiği yerdeki adamlarına daha fazla adam getirmelerini ister. Vartolu, Nedim’i bir kaç yerinden bıçaklayıp yaralar. Daha sonra Nedim’i, Meke’ye konuşturması için bırakır. Dışarı çıkıp onun kaçmasını beklerler.

Nedim, yaralı bir şekilde oradan kurtulup amca Cumali’nin saklandığı yere gider. Koçovalı kardeşler onu takip edip amcalarının yerini bulur. Yamaç, arabasının müziğini sonuna kadar açar. Amcası sesi duyup kendisini bulduklarını anlar. Koçovalı kardeşler amcasının adamlarıyla kavgaya tutuşur.

Amca Cumali, zaman kazanıp helikopter çağırıp oradan kaçar. Vartolu, içeri girdiğinde Nedim’i alnının ortasından vurup öldürür.

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Amca Cumali Çareyi Kaçmakta…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Merve Dizdar ve eşi Gürhan Altundaşar Boşanıyor!

0
Masumlar Apartmanı'nın Gülben'i Merve Dizdar'ın eşi Gürhan Altundaşar'dan ayrıldığı iddia edilmişti. Dizdar, ihanet iddiasına cevap verdi. İşte ünlü ismin şok eden ayrılık açıklaması.. Merve Dizdar...

Kibariye ‘nin Eşi Ali Küçükbalçık’tan Mutluluk Pozu

Demet Akalın ‘dan Hadise’ye Olay Gönderme