Ana SayfaDizilerHekimoğlu 50. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş İpek'i Yine Çileden Çıkartıyor!

İlgili Postlar

Hekimoğlu 50. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ateş İpek’i Yine Çileden Çıkartıyor!

Kanal D’nin yayınlandığı günden beri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Hekimoğlu, 50. yeni bölümüyle 18 mayıs salı günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ateş, ekibiyle birlikte hastaneye gelen bir hastaya tanı koymak için kolları sıvar. Hastanın göz kanseri olduğu anlayan Ateş, genç adamın gözünü çıkarmaları gerektiğini düşünür. Hekimoğlu 50. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Ateş, İpek’i yeni çileden çıkartıyor.

Salı Dizileri 2020

Ateş İpek’i Yine Çileden Çıkartıyor!

Hekimoğlu 50. bölüm 2. fragmanında; Hastaneye gelen yeni hastanın kanının rengi yeşile dönüşüyor. Ateş, bunun nedenini anlamak için ekibini bir yarışın içine sokuyor. Bunu öğrenen İpek, Ateş’e oldukça sinirleniyor ve yaptığı şeyin tüm sorumluluğunu ona yüklüyor.

İşte Hekimoğlu 50. bölüm 2. fragmanı…

HEKİMOĞLU 49. BÖLÜM ÖZETİ!

Ateş, İpek’in kendisini ekip kurması konusunda baskı yapmasından sıkılır ve ekip kurmaya karar verir. Ancak, bir salon dolusu doktoru işe alan Ateş, onlara memleketlerinin plakalarına göre isim verir. Bunu öğrenen İpek, çok sinirlenir.

Genç bir kadın elindeki para dolu dosyayı Ateş’in önüne koyar. Ona hastalığını çözmesini istediğini söyler. Ateş, sigortasının hastane masraflarını karşılayacağını para vermesine gerek olmadığını söyler. Genç kadın ise, kendisini kayıtlara geçmeden tedavi etmelerini istediğini söyler.

Hava kuvvetlerinde pilot olarak çalışan genç kadın Nasa’ya gitmenin hayali olduğunu, eğer bir rahatsızlığı olduğu ortaya çıkarsa bu hayalini gerçekleştiremeyeceğini söyler. Ateş, genç kadının ismini vermeden ekibine vakayla ilgiyi yapmaları gereken testleri verir.

Ekip harıl harıl çalışır. Ateş, bir kaç kere hastanede Memoli’yi görür. Kimse onu gördüğüne inanmaz. Ateş, hastanın akciğerinden biopsi alması gerektiğini, ama ameliyat izi olmadan bunu nasıl yapacaklarını ekibine sorar.

Genç kadının göğüslerine silikon yerleştirip o sırada da Akciğerlerine girip biopsi almaya karar veren Ateş, ameliyata girer. Ameliyatta Memoli gelip, hastanın tanısını koyar. Genç kadının genetiksel bir hastalığı olduğu anlaşılır.

Ateş ona, durumu hava kuvvetlerine bildirdiğini söyler. Sırf ekibi susturmak için. Daha sonra bunu yapmadığı ortaya çıkar. Onun hayallerine engel olmak istemediğini öğrenen İpek Ateş’e, hayalleri olmayan birinin böyle bir şeyi nasıl yaptığını sorar.

Oda, kendisinin de hayalleri olabileceğini söyler. Memoli, Ateş’in karşısına çıkıp o hastanın kendisine geldiğini ve onu hastaneye kendisinin getirdiğini söyler.

 Hekimoğlu 50. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ateş Az Görülen Bir Vakayla Karşılaşıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler