Cuma, Mayıs 7, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Amca Cumali Yasmin'i Öldürüyor...

Çukur 4. Sezon 34. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Amca Cumali Yasmin’i Öldürüyor Mu?

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 34. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yamaç ve Cumali’nin, planıyla amca Cumali, adamlarına para veremeyecek duruma gelir. Karaca, Amca’nın Celesun’u öldürdüğünü öğrenip karşısına çıkar. Amca Cumali, Karaca’yı öldürür. Vartolu, Yamaç’ın edindiği silahları alıp satar ve adamlarını parayla geri alır. Çukur 4. sezon 34. bölüm fragmanı yayınlandı. Amca Cumali, Yasmin’i öldürüyor mu?

Pazartesi Dizileri 2020

Amca Cumali Yasmin’i Öldürüyor Mu?

Çukur 4. sezon 34. bölüm 1. fragmanında; Yasmin, hastaneye kaldırılıyor. Amca Cumali, Akın’a onun aklının yerinde olmadığını intihar etmiş olabileceğini söylüyor. Akın ise, buna inanmıyor. Maskeli biri Emmi’yi kaçırıyor. Yamaç, onu bulup kapışıyor. Akın, Efsun’dan yardım istiyor.

İşte Çukur 4. sezon 1. fragmanı….

ÇUKUR 4. SEZON 33. BÖLÜM ÖZETİ!

Karaca, Celasun’u öldürenin amca Cumali olduğunu öğrenir. Evdekiler, Masal’ı görmek için Cumali’nin evine gider. Sultan, Efsun’la ve Cumali’yle barışmak ister. Onların eve gelmesiyle Efsun, delirir. Sultan’ın karşısına çıkmak istemez.

Onlar, birbirleriyle orta yol bulup kavga ederken Karaca, amca Cumali’nin karşısına geçip silahını çeker. Amca Cumali, Karaca’yı boğarak öldürür. Yasmin, olanları görür. Amca Cumali, hemen Nedim’i çağırıp Karaca’nın eşyalarını yok edip onun gittiğini düşünmelerini ister.

Nedim’le birlikte gidip Karaca’yı gömerler. Akın, Kulkan’ın peşine düşer. Eve geldiğinde Yasmin’i kriz geçirirken bulur. Onun konuşmalarından bir şey anlamaz. Amca Cumali, Yasmin’in aldığı ilaçları öğrenip daha güçlülerini alıp ona zorla verir. Yamaç, evi terk etmek üzere olan Efsun’a, Kulkan’ı bulduğunu söyler.

Birlikte Kulkan’ın yerini bulup öldürmek için pusu kurarlar. Ancak Kulkan’ı, peçeli biri çıktığı yerden aşağı atar. Efsun, yanına düşen Kulkan’ın can çekişmesini izleyip çok mutlu olur. Yamaç, Kulkan’ın düştüğü yere çıkıp orada bir bilgisayar bulup onu alır.

Yamaç, Cumali amcasının kaybettiği adamları toplamak için silah tedarik eder. Bu durumu öğrenen Vartolu, pusu kurar ve silahları Aliço’nin evinde olduğunu öğrenir. Aliço’nun, yanına gidip onun çayına uyku ilacı koyup silahları alıp yerine oyuncak gitar koyar. Emmi’nin akıl başına gelir ve hatırladıklarını yazar.

Cumali’nin karşısına geçip, eğer iki gün içinde Çukur’u terk etmezse onu İdris’in neden öldürmek istediğini açıklayacağını söyler. Vartolu, silahları satıp iki çanta dolusu parayla amca Cumali’nin karşısına çıkar. Ona, çantanın birinin onun zararını karşılayacağını, diğer çantayı ise Çukur’a dağıtacağını söyler.

Yamaç’ın yanına geçen adamlara para dolu çantayı gösteren Vartolu, hepsini kendi tarafına çekmeyi başarır. Yamaç, bu yenilgiyi kendi öz kardeşinden almanın acısını yaşar.

Çukur 4. Sezon 34. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Vartolu’dan Büyük Darbe…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

aleyna-tilki

Aleyna Tilki ‘nin Aşı Soruşturmasında Karar Verildi

0
Aleyna Tilki geçtiğimiz haftalarda yaptığı koronavirüs açıklaması ile gündem olmuştu. Tilki’nin söylediği sözlerin ardından bir vatandaş, “Devleti aşağılayıp halk arasında korku ve paniğe neden...