Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana Sayfa Diziler Sadakatsiz Dizisi Seti Durdu! Gözler Burak Sergen'in Durumuna Çevrildi!

Sadakatsiz Dizisi Seti Durdu! Gözler Burak Sergen’in Durumuna Çevrildi!

-

Sadakatsiz dizisinin 27. bölüm fragmanı yayınlanmadı. Dizinin sevenleri neden yayınlanmadığını merak etmeye başladılar. Dizinin yeni bölümün ne zaman yayınlanacağı konusunda kanal tarafından henüz bir açıklama yapılmadı. Sadakatsiz dizisi seti durdu. Burak Sergen, korona virüse yakalandı ve ağır geçirdiği öğrenildi. Gözler Burak Sergen’in durumuna çevrildi.

Burak Sergen Kimdir?

Çarşamba Dizileri 2020

Gözler Burak Sergen’in Durumuna Çevrildi!

Usta oyuncu Burak Sergen, korona virüse yakalandı. Dizi setinde bir kaç oyuncunun da, aynı şüpheyle hastanede olduğu ve bu yüzden dizi setinin durdurulduğu ortaya çıktı. Aldığımız bilgiye göre Burak Sergen’in, solunum güçlüğü çekmesi nedeniyle hastanede tedavi altında olduğu öğrenildi. Usta oyuncu, Burak Sergen’in tedavisi devam ediyor.

SADAKATSİZ 26. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Derin, kaybolalı üç gün olur ve onun izine rastlanmaz. Bu süre içinde Volkan, Selçuk ile iş birliği yapıp Derin’i bulmaya çalışır. Onun, aslında asistanıyla birlikte planladığını öğrenir. Derin’in, kaçma planı yaptığını ve suçu kendisi ve Asya’nın üzerine attığından şüphesi kalmaz.

Ama, yinede elinde delil olmadığı için gidip Derin’in asistanını sıkıştırır. Onun ağzından Derin’in, yaşıyor olduğunu öğrenir. Asya’nın evinin etrafında yine Faruk’u gören Volkan, onu sıkıştırır. Faruk’un, kendisinin Asya’yla evliyle Derin’le öpüşürken onun görüntülediğini öğrenir.

Faruk’un eşi, Derin’i kendi köy evine kapatıp, onun Asya’ya yaptıklarının cezasını çektirir. Bundan Asya’nın, haberi bile olmazken Derin, istediğini elde eder aslında. Ama, onun Asya’nın görüntüleriyle oynayıp basına verdiği kişi, polise ifade verir. Poliste artık, Derin’in tüm bunları planladığını düşünmeye başlar.

Asya, Derin’in hamile olduğunu Derya’dan öğrenir. Gizli olduğunu bilse de, Volkan’ın yeni kendisinden vazgeçemediğini anlatınca, mecbur kalıp Derin’in hamile olduğunu ona söyler. Melih, Derin’e yakın veya uzak herkes den şüphelenmeye başlar.

Bahar’dan bile. Selçuk, Volkan’la birlikte Derin’i kimlerin kaçırdığını araştırırken annesini ihmal eder. Onun, akşam yemeği teklifini kabul etmez. Ona, işi olduğunu söyler. Ertesi gün Selçuk, simit alıp annesinin yanına gider ve onu ölmüş olarak bulur. Hicran’ın, ölüm haberi Haluk’a da gider.

Ali, annesini arayıp ödevini okula getirmesini ister. Asya, oğlunun ödevini götürmek için tam kapıdan çıkarken Faruk’la karşılaşır. Faruk, kalbinin sıkıştığını söyleyip Asya’dan yardım ister. Asya, Faruk’a yardım etmeye çalışır. Ama Faruk, Asya’yı bayıltıp arabayla Derin’in yanına götürür. Asya, gözlerini açtığında, Derin’i eli kolu bağlı bir şekilde görür.

Sadakatsiz Dizisinin 27. Bölüm Fragmanı Neden Yayınlanmadı? Sadakatsiz Dizisi Bu Akşam Yok…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

mustafa-ustundag

Mustafa Üstündağ Eski Eşinin rol Arkadaşını Tehdit mi Etti

0
Mustafa Üstündağ eski eşi Ecem Özkaya’nın “Gönül Dağı” dizisindeki partnerini tehdit etti. Ferdi Sancar'ın rol arkadaşı Ecem Özkaya ile fotoğraf paylaşması üzerine Üstündağ kıskançlık...
Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak

Sadakatsiz Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?