Ana SayfaDizilerÇukur 4. Sezon 31. Bölüm Ön İzleme Yayında! Vartolu İle Yamaç Kozlarını...

İlgili Postlar

Çukur 4. Sezon 31. Bölüm Ön İzleme Yayında! Vartolu İle Yamaç Kozlarını Paylaşıyor!

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 31. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Yamaç, Aliço’nun evinin yerini yakar. Vartolu, yanan yerin yerini eski haline getirir. Amca, Bilal’in paralarını alacağı yeri öğrenip ona tuzak kurar. Ancak, Akın amcasının tuzağını bozar. Çukur 4. sezon 31. bölüm ön izleme yayınlandı. Vartolu ile Yamaç, kozlarını paylaşıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Vartolu İle Yamaç Kozlarını Paylaşıyor!

Çukur 4. sezon 31. bölüm ön izlemesinde; Vartolu, Yamaç’ın karşısına çıkıp artık kan dökülmeyeceğini söylüyor. Oda, basanın mirasını kimseye yedirmeyeceğini söylüyor. İki kardeş kavgaya tutuşuyor. Amca Cumali ise, onları büyük bir keyifle izliyor.

İşte Çukur 4. sezon 31. bölüm ön izleme….

ÇUKUR 4. SEZON 30. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Aliço ile Emmi’nin kapatıldığı yeri bulup onları yaralı bir şekilde oradan çıkartır. Onları alıp Cimali’nin evine bırakır. Arabasının üzerine hoperlörleri takıp mahalleyi ayağa kaldırır. Aliço’nun evinin yerine gidip, oradaki Amca’nın adamlarını etkisiz hale getirdikten sonra oraya ateşe verir.

Ertesi gün Aliço’yu alıp onu evine götüreceğini söyler. Oraya vardıklarında restorandı eski halinde görürler. Vartolu, Yamaç’ın karşısına çıkıp oraya eski haline kendisinin getirdiğini söyler. Efsun’un yerini öğrenen Amca, ona uyuşturucu verdirir. Yamaç, durumu öğrenip Efsun’u eve getirir.

Ondan kendisine uyuşturucu verenin elinde siyah bir dövme olduğunu öğrenen Yamaç, Cenk’in peşine düşer. Kulkan, Cenk’i evinde saklar. Yamaç, Cenk’i Kulkan’ın evinde bulur. Ama Cenk’i, elinden kaçırır. Cenk, Yamaç’tan kaçarken bir arabanın altında kalır ve oracıkta ölür.

Bilal, adamını Cumali’nin evine gönderip Damla’ya bir not gönderir. Damla, Cumali’nin bu işe karışmasını istemediği için o notu Cumali’ye iletmez. Yakıp yok eder. Amca Cumali, Bilal’in paralarını alacağı yeri öğrenip Vartolu ve adamlarını oraya gönderir. Bilal, Yamaç’ı arayıp yerini söyleyip onları beklediğini söyler.

Yamaç, Bilal’in yanına gitmek için yola çıkar. Bilal, parasını alıp Yamaç’ı arayıp, teşekkür eder. Yamaç, ne olduğunu anlayamaz. Vartolu, işlerini bozan maskeli kişinin Yamaç olduğunu zanneder. Akın, dedesinin arabasını tamir edip onunla, Amca’nın paraların üzerine çökmesine izin vermez.

Amca Cumali, Akın’ı evde karısının yanında zanneder. Böylelikle, ondan şüphelenmez. Cumali, Medet’in yanına gidip terasta mangal yapacaklarını söyler. Amca Cumali, onların mangal yaptığını öğrenir. İçlerinde sadece Yamaç’ın olmadığını öğrenince işlerine tuzak kuranın Yamaç olduğunu zanneder.

Çukur 4. Sezon 31. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Akın Tarafını Seçiyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler