Cuma, Nisan 23, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Amcasına Karşı Tek...

Çukur 4. Sezon 30. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Amcasına Karşı Tek Başına Kalıyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 29. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Amca Cumali, mallarını yakanların kimler olduğunu anlıyor. Hepsini tek tek uyarıyor. Vartolu’yu yanına çağırıp malları yakanın Yamaç olduğunu bildiğini, eğer durmazlarsa verdiği sözden döneceğini söylüyor. Yamaç’ı karşısına alan Vartolu, onu durması için uyarıyor. Yamaç, amcasına karşı tek başına kalıyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Amcasına Karşı Tek Başına Kalıyor!

Çukur 4. sezon 30. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Sünnet düğünü devam ederken Amca Cumali, mallarının patlatıldığını öğreniyor. Adamlarını malları koruyamadıkları için tek tek öldürmeye başlıyor. Birisi gördüğü kişiyi tanıyacağını söylüyor. Düğün salonunun yukarısındaki candan adamına oradakilerden hangisinin o adam olduğuna bakmasını istiyor.

ÇUKUR 4. SEZON 29. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Adam, Medet’i tanıyıp adamlardan birinin o olduğunu söylüyor. Diğer adamların Yamaç, Cumali olduğunu bilen Amca, düğüne geç kalanları tespit ettiriyor. Metin’in oğlunu kaçırıp ona tekrar oğlunu verip onu oğluyla tehdit ediyor. Medet, düğün salonuna hediyeleri almak için döndüğünde çok kötü dövdürüyor.

Kanlar içinde kalan Medet, İdris’in hediyelerini kendi elleriyle eve bırakıp gidiyor. Ertesi gün Vartolu, onun yanına gelip ona börek getiriyor. Medet, dayak yediğini ona göstermemek için dışarı çıkmıyor. Yamaç, Efsun’u kapatığı yere kendisini de kilitliyor. Ona, beraber iyileşeceklerini söylüyor. Efsun, çıkmaya çalışınca Yamaç, ona kızını hatırlatıyor.

Kendi isteğiyle kapıyı üstünden kilitliyor. Cumali, Aliço’nun evini geri almak için mekana gidiyor. Orada çıkan kavgada yaralanan Cumali eve yüzü gözü yaralı bir şekilde dönüyor. Damla, ondan bu davaları çocuğu için bırakmasını istiyor. Ertesi gün Cumali, pazara çıkıyor. Amcası yanına gelip onu, alenen karısı ve çocuğuyla tehdit ediyor.

Bu arada amca, Kulkan’ı bulup Yamaç’ın neden korktuğunu öğreniyor. Dayak nasibinden Aliço ile Emmi de alıyor. Böyle olunca Yamaç’ın gücü azalıyor. Amcası Vartolu’yu yanına çağırıp, Cumali’nin ve Yamaç’ın yaptıklarını ona anlatıyor.

Böyle devam ederse sözünden döneceğini söylüyor. Vartolu, Yamaç’ı babasının mezarının başında buluyor. Ona, artık durmasını istiyor. Eğer durmazsa, olacaklardan sorumlu olmayacağını söyleyip kardeşinin karşısında, amcasının yanında olacağını belli ediyor.

Çukur 4. Sezon 29. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Vartolu Yamaç’ı Tehdit Ediyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

Afra Saraçoğlu Hayalini Gerçekleştirdi

0
Afra Saraçoğlu hayalini gerçekleştirdi. Üst üste üç büyük markayla anlaşma imzalayan ve yeni dizisinin çekimlerini tamamlayan Afra Saraçoğlu, kendisini 650 bin liralık bir otomobille...
Reynmen'in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Reynmen’in Twitter Hesabı Askıya Alındı!

Ece Seçkin Nefes Kesti

Ece Seçkin Nefes Kesti