Çarşamba, Nisan 21, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Çukur'u Eski Haline...

Çukur 4. Sezon 26. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Çukur’u Eski Haline Getirmeye Karar Veriyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 26. bölümüyle 1 mart pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Yamaç, kendi evinde bir odası bile olmadığını, evde annesinin hükmünün yerini amcasının aldığını görür. Amca Cumali, Kulkan’ı bulup Yamaç’ın eline verir. Kulkan’dan, Efsun’un yerini öğrenen Yamaç, onun karşısına çıkar. Çukur 4. sezon 26. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yamaç, Çukur’u eski haline getirmek istiyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Çukur’u Eski Haline Getirmeye Karar Veriyor!

Çukur 4. sezon 26. bölüm 1. fragmanında; Yamaç, amcasının karşısına geçip, Çukur’un babasının emaneti olduğunu, ona Çukur’un mayasını bozduğunu söylüyor. Amcasına, Çukur’u eski haline getireceğini, ister onunla, ister ona rağmen bunu yapacağını söyleyip noktayı koyuyor.

İşte Çukur 4. sezon 26. bölüm 1. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Aliço, evsiz kalır. Cumali, karısıyla konuşup mahalleden ayrılıp, başka bir şehre taşınma kararı alır. Amca Cumali, Yamaç’ın geri dönmesiyle Nedim’le görüşür ve onun nasıl döndüğünü sorgular. Oda, Yamaç’ı Aliço ile Emmi’nin, bulup getirdiğini söyler.

Amca Cumali, Nedim’den Kulkan’ı bulup, onun kaçırılma olayından kendisinden şüphelenmemesi için Yamaç’a vermesini ister. Vartolu, Cumali amcasına çok güvenir. Onun, mahalleye ne yaptıysa sorgulamaz. Evdekiler çok mutsuz bir hayat sürer. Yamaç, amcasının Akın ile Karaca’ya, uyuşturucu sevkıyatı yaptırdığını bilmez.

Onlarda, Yamaç’a bir şey anlatamaz. Yamaç, kendi evine misafir gibi davet edilir. Sultan, oğlunu görünce havalara uçar. Yamaç, ailesiyle sofraya yemek yemek için oturduklarında, annesinin ve diğerlerinin ağzından bir laf çıkmadığı dikkatini çeker.

Yemekten sonra Yamaç, odasına çıkar. Odasına amcasının yerleştiğini öğrenir ve Sultan onu, Akın’ın eski odasına yerleştirir. Cumali, Damla ile konuşup mahalleden ayrılıp İzmir’e gitmeye karar verir. Tam valizlerini toplayıp evden ayrılacakken, Yamaç kapıyı çalar.

Yamaç, o evin kendi evi gibi olmadığını için geldiğini söylüyor. Vartolu, Yamaç’ı bulup amcasının Kulkan’ı bulduğunu söylüyor. Kulkan’ı alan Yamaç, sabaha kadar ondan hıncını alıyor. Daha sonra ondan, Efsun’un yerini soruyor. Oda Yamaç’ı pavyonlara götürüyor. Oralarda olmadığını görünce Efsun’u, verdiği adamın evine götürüyor.

Yamaç, candan Efsun’la kızını görür. Ama daha sonra Efsun’un, korumalarla götürüldüğünü görür. Arabada yaralı bıraktığı Kulkan, arabayı düz kontak yapıp kaçar. Doğruca Nedim’in yanına gider ve kendisini korumalarını yoksa işin içinde amca Cumali’nin olduğunu söyler. Yamaç, Efsun’un arkasından seslenir. Efsun, Yamaç’ı karşısında görünce donup kalır.

Çukur 4. Sezon 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yamaç Efsun’u Esaretinden Kurtarabilecek…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Nehir İle Nazım Demir'in Elinden Kurtulabilecek Mi

Baraj 37. Bölüm Fragmanı Yayında! Nehir İle Nazım Demir’in Elinden Kurtulabilecek...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Baraj, 36. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Mert'in Demir'i tanımasıyla Nehir, onun peşine düşüyor. Ama Demir, Nehir'i kaçırıyor....