Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Balaban'a Yaptığının Bedelini Ödetiyor!

Arıza 24. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Ali Rıza Balaban’a Yaptığının Bedelini Ödetiyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 24. bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Halide’yi, herkes Rusların kaçırdığını zanneder. Ancak işin içinde Balaban’ın olduğu ortaya çıkar. Burak, Bergüzar’ın isteği üzerine Balaban’ı bulup getirir. Ali Rıza, Halide’yi üzerine bomba yerleştirilmiş bir şekilde bulur. Balaban, Bergüzar’la pazarlığa oturur. Arıza 24. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Ali Rıza, Balaban’a yaptığının bedelini ödetiyor.

Pazar Dizileri 2020

Ali Rıza Balaban’a Yaptığının Bedelini Ödetiyor!

Arıza 24. bölüm 1. fragmanında; Halide, Ali Rıza’ya Balaban’ın kendisine ailesini ölüm emrini verenlerin içinde babasının da olduğunu söylüyor. Ali Rıza, doğru olduğunu söylüyor. Balaban’ı yakalayan Ali Rıza, ondan bunun hesabını sormak için götürüyor. Masaya, yeni bir üye dahil oluyor.

İşte Arıza 24. bölüm 1. fragmanı…

ARIZA 23. BÖLÜM ÖZETİ!

Halide’nin kaçırıldığını duyunca Ali Rıza, deliye döner. Balaban, Ruslarla birlikte hareket eder. İşin içinde kendisi yokmuş gibi Haşmet’i arar. Halide’nin canı karşılığında çalışan mallarını ve verdiği paranın tamamını ister. Ali Rıza ile Haşmet, hemen bu teklifi kabul eder. Ama onlara güvenmek için, Ali Rıza’nın kafasına silahını dayamasını ister.

Ali Rıza, hiç düşünmeden hemen kafasına silahını dayar. O da, inanıp anlaşmayı kabul eder. Ali Rıza, Bergüzar’ın elindeki malları ertesi gün getirmek üzere alır. Balaban, Halide’nin yanına gidip onun ailesinin öldürülmesinde Ali Rıza’nın babasının parmağı olduğunu söyler.

Onu inandıramayınca Halide’ye bir video seyrettirir. Ali Rıza, malları verip Halide’yi almak ister. Ancak, Balaban onun ölüm emrini verir. Bergüzar, Burak’ı yanına çağırır. Ondan, Balaban’ı kendisine getirmesini ister. Burak, Balaban’ı yakalayıp Bergüzar’a verir. Bergüzar, Burak’a bu yaptığının bir mükafatı olduğunu söyler.

Ali Rıza, kendisine saldıranları öldürür ve Halide’yi sakladıkları yerde bulur. Ancak, onun üzerinde harekete hassas bir bomba olduğunu görür. Halide, Ali Rıza’dan gitmesini ister. O ise, o ölürse kendisinin yaşayamayacağını söyleyip orayı terk etmez. Hemen, Muzaffer’i arayıp yardım ister.

Muzaffer, Bergüzar’la görüşüp ona durumu anlatır. Bergüzar, Balaban’dan Halide’yi serbest bırakmasını ister. Balaban, Halide’yi serbest bırakmanın karşılığında ondan kendisine bir koltuk vermesini ister. Bergüzar, onu Safir’den bir yere kapattırıp düşünmeye başlar. Bombanın patlamasına saniyeler kalınca Ali Rıza ile Halide, birbirlerine sarılıp ölmeyi bekler.

 Arıza 24. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Ali Rıza Ölümüne Halide’yi Yalnız Bırakmıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!