Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 25. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Efsun'u Buluyor!

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Efsun’u Buluyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 25. bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yamaç, amcası Cumali tarafından misafirmiş gibi eve davet edilir. Sultan, Yamaç’ı karşısında görünce gözleri parlar. Yamaç, neden kendi evine misafir olarak davet edildiğini anlayamaz. Sadiş Yamaç’a, amcasının Cumali’ye yaptığının aynısını ona yapacağını söyleyip onu uyarır. Çukur 4. sezon 25. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yamaç, Efsun’u buluyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Efsun’u Buluyor!

Çukur 4. sezon 25. bölüm 2. fragmanında; Aliço, evsiz kalıyor. Amca Cumali, Sultan’ın fotoğrafının karşısında meselenin şimdinin meselesi olmadığını söylüyor. Yamaç, Efsun’un yerini bulup karşısına çıkıyor. Efsun, onu karşısında görünce donup kalıyor.

İşte Çukur 4. sezon 25. bölüm 2. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 24. BÖLÜM ÖZETİ!

Amca Cumali, tüm mahalleyi ele geçirip herkesi kendisine biat etmesini sağlar. Yamaç, gizliden herkesi takip eder. Cumali abisinin, pazarcılık yapıp eve ekmek parası götürmek için uğraştığını, diğerlerinin ise amcalarına biat ettiğini görür. Tek anladığı şey, hepsinin mutsuz olduğu olur.

Kulkan, Efsun’u geri almak için onu verdiği adamla konuşur. Ancak, o Efsun’u geri vermek istemez. Efsun’un, tutsaklık hayatı ve yine sahnelere çıkmaya devam eder. Karaca, Celasun’la birlikte amcasının sevkıyatlarının başına geçer. Akın’da, sevkıyatlarda piyon olarak kullanılır.

Yamaç, Cumali abisinin kapısını çalar. Cumali, Yamaç’ı karşısında görünce çok mutlu olur. Onun, Efsun’un peşinden gittiğini düşündükleri için peşini bıraktıklarını söyler. Sultan, evde Cumali’yle aynı sofraya bile oturmaz. Onun, ne yaptığını bilir. Ancak, elinden bir şey gelmez.

Ayşe, Murtaza ile birlikte yaşamaya başlar. Murtaza ise, onu başka bir kadınla aldatır. Sevkıyat sırasında saldırıya uğrayan Karaca, amcasının kendisini koruduğunu düşünür. Yamaç’ın, geri döndüğü mahallede duyulmaya başlar.

Amca Cumali, Yamaç’ı bulup karşısına çıkar ve kendisinin onun amcası olduğunu söyleyip öpmesi için ona elini uzatır. O sırada Vartolu, gelip Yamaç’a sarılıp onunla hasret giderir. Daha sonra, mahalleyi ona gezdirir ve herkesin mutlu olduğunu anlatır. İki yıldır, mahallede kimsenin ölmediğini herkesin huzurlu olduğunu söyler.

Amca Cumali, Yamaç’ın ortaya çıkmasından memnun olmaz. Hemen, Nedim’i yanına çağırıp ona Yamaç’ın nasıl mahalleye geldiğini sorar. Nedim’de, onu çobanlık yaparken kendi gözleriyle gördüğünü ve isterse hemen onu halledeceğini söyler. Amca Cumali ise, Nedim’e onların ölmelerini istemediğini, onların artık çukurun kralının kendisi olduğunu anlamalarını istediğini söyler.

Çukur 4. Sezon 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Amca Cumali Yamaç’tan Kurtulma…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Demir Züleyha'dan Boşanmaya Karar Veriyor

Bir Zamanlar Çukurova 86. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Demir Züleyha’dan Boşanmaya...

0
Atv’nin büyük bir heyecanla izlenen dizisi Bir Zamanlar Çukurova, 86. bölümüyle 4 mart perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Behice, köşeye sıkışınca...