Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Efsun'u Bulmak İçin...

Çukur 4. Sezon 22. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Efsun’u Bulmak İçin Harekete Geçiyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 22. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yamaç, annesine Efsun’un ailesi ve çocuğunun annesi olduğunu söyler. Sultan, onun elinde İdris Koçovalı’nın kanı olduğunu söyleyince Yamaç, babasının katilinin kendisi olduğunu, onun kendisi için ailesini yok ettiğini söyler ve annesine restini çeker. Çukur 4. sezon 22. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yamaç, Efsun’u bulmak için harekete geçiyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Efsun’u Bulmak İçin Harekete Geçiyor!

Çukur 4. sezon 22. bölüm fragmanında; Yamaç, ortadan kaybolan Efsun’u bulmak için harekete geçiyor. Annesi, Efsun’un yerini bilmediğini söylüyor. Kulkan’ın elinde olan Efsun’a ne olacak?

İşte Çukur 4. sezon 22. bölüm 1. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 21. BÖLÜM ÖZETİ!

Akın, ağır yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Yamaç, Akın’ın durumunun iyiye gittiğini öğrendikten sonra hemen Yasmin’i alıp Aliço’yu kurtarmak için onun yanına gider. Aliço, kurtulduktan sonra Yamaç, Emmi’nin de altında bomba olduğunu öğrenir. Yasmin, Emmi’nin altındaki bombayı çıkaramadan bayılır.

Aliço, Yasmin’in bıraktığı yerden devam edip Emmi’yi kurtarır. Vartolu’yu ölmek üzereyken amcası kurtarır. Mahallede bir kaç tane daha bomba patlar ve yaralılar hastaneye kaldırılır. Sultan, Cumai’yi karısıyla konuşurken duyar ve Efsun’un elinden İdris’in kanının olduğunu öğrenir.

Hemen Efsun’u yaka paça dışarı atar. Pusuda bekleyen Kulkan, onu alıp abisine götürür. Çağatay, Efsun’un yanında olamayacağını anlayınca Kulkan’dan onu cehennemine göndermesini ister. Yamaç, Selen’in kendilerine yükledikleri uygulamadan Çağatay’ın saklandığı evi bulur.

Cumali’yle birlikte kapıdaki güvenliklerin işini bitirip Çağatay’ın odasına kadar ulaşırlar. O sırada Kulkan, abisini ayarladığı yere gönderir ve kendisinden haber gelmeden oradan çıkmamasını söyler. Çağatay’ı gönderdikten sonra Kulkan, abisinin yerini onlara verir ve öldürmelerini ister. Karşılığında isteyeceği şeyi ise daha sonra konuşacaklarını söyler.

Yinede Yamaç, gitmeden Kulkan’ın bacağına bir el ateş edip bunu Veysi için yapmak zorunda olduğunu söyler. Cumali ile Yamaç, Çağatay’ı bulunduğu yerde kıskıvrak yakalayıp ona bir ölüm tuzağı kurarlar. Akın, babasının intikamını almak için oraya gelir. Cumali, doğmamış bebeğini öldürdüğü için onun ölümünü zevkle izlemek ister.

Çağatay’ın elleri ve kolları bağlı tavana asılır. Yamaç, ipin ucuna bir mum yerleştirir. İp yanınca Çağatay, altında mayın olan düzeneğin üzerine düşecek şekilde düzenlenir. Çağatay, ölmeden önce onlara Rusça bir şeyler söyler. Onlar Çağatay’ın ne konuştuğunu anlamaz. Ama Çağatay, büyünün artık onun olmadığını, büyünün gittiğini söyler.

Çukur 4. Sezon 22. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yamaç Efsun İçin Annesiyle…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!