Cumartesi, Mart 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Arıza 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Muzaffer Ali Rıza'nın Annesini Neyle Tehdit...

Arıza 20. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Muzaffer Ali Rıza’nın Annesini Neyle Tehdit Ediyor?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza, 20. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ali Rıza, Halide’ye hemen yarın uzaklara gitmek istediğini söyleyip, onun kendisiyle gelip gelmeyeceğini sorar. Halide’de babasına sorması gerektiğini söyler. Bakalım, Ali Rıza ile Halide gerçekten istedikleri gibi bir hayata kavuşabilecekler mi? Arıza 20. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Muzaffer, Ali Rıza’nın annesini neyle tehdit ediyor?

Pazar Dizileri 2020

Muzaffer Ali Rıza’nın Annesini Neyle Tehdit Ediyor?

Arıza 20. bölüm 2. fragmanında; Ali Rıza ile Halide, gözlerden uzak çok güzel bir gün geçiriyor. Burak, sevdiği bir insanın yakınına kötü bir şey yapıp onun yüzüne bakmanın zor bir durum olduğunu Ali Rıza’ya söylüyor. Ali Rıza, Safir tarafından tehdit edilip onun yapmasını istediği şey için ona 48 saat süre veriyor. Muzzaffer, Ali Rıza’nın annesiyle konuşmaya gidiyor ve ona ikisinin de gerçeği çok iyi bildiğini söylüyor.

İşte Arıza 20. bölüm 2. fragmanı…

ARIZA 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Murat, babasıyla kardeşinin yeni planlarını anlar. Aileyi temsil ettiği için Haşmet’le ve Ali Rıza ile bir işbirliği yapar. Fuat, Haşmet’in eline düşer. Haşmet, Fuat’ı alıp ona neden ailesini öldürdüğünü bu emri kimin verdiğini öğrenmeye çalışır. Burak ise, kardeşi tarafından büyük bir ihanete uğradığını düşünür.

Derya, kaçıp Burak’ın yanına gider. Tüm olanları anlayan Burak, Derya’yla ailesini babasını vermeleri karşılığında tehdit eder. Ali Rıza, çatışmada bir kaç yerinden yaralanır. Ailesi durumu öğrendikten sonra Ali Rıza için endişe eder. Haşmet, Fuat’ı aldığı yerde onu sorguya çeker.

Ona, neden ailesini katlettiğini bu emir kimin verdiğini sorar. Fuat ise, ona o cevabı vermez. Oğullarının kendisini sattığını duyunca yine o sırrı Haşmet’e vermez. Muzaffer, Ali Rıza’yı evden aldırır ve onu yaptığı kayıtlı tüm suçlarla tehdit edip Fuat’ı ister. Daha sonra yine, eve birileri gelip Halide’yi alıp götürür.

Derya, kaçıp kendisini Burak’ın kaçırdığını düşünmüş gibi ailesini tehdit ettirir. Burak, Mithat’dan babasını vermezse kızlarını öldüreceği üzerinden tehdit eder. Melek, Burak’ın böyle bir tehdidi yapamayacağına inanmayıp ona istediği şeyi vermez.

Fuat’ı ele geçiren Ali Rıza, onu bir uçurumun kenarına götürür. Burak’a da, babasının cenazesini alması için konum atar. Burak, o konuma gider ve babasının sağ olduğunu geriden görür. O sırada birileri gelip Fuat’ı kurtarmaya çalışır.

O anları gören Burak, çok rahatlar. Ancak Ali Rıza, arkasından gelenleri umursamayıp Fuat’ın üstüne kurşun yağdırır. Fuat, orada ölür. Arkasından gelen insanlar ise Ali Rıza’yı vurur. Ali Rıza. kanlar içinde yere düşer.

 Arıza 20. Bölüm Ön İzleme Yayında! Ali Rıza Halide’ye Birlikte Uzaklara Gitmeyi…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Deniz Seki Yeni İmajı

Deniz Seki Yeni İmajıyla Takipçilerini İkiye Böldü…

0
Son 3 ayda tam 22 kilo vererek değişimiyle görenlerin ağızlarını açık bırakan ünlü şarkıcı Deniz Seki, sosyal medya sayfasından paylaştığı pozlarıyla magazin gündeminde yer...