Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Çağatay'ın İşini Bitirmek...

Çukur 4. Sezon 21. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Yamaç Çağatay’ın İşini Bitirmek İçin Harekete Geçiyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 21. yeni bölümüyle bu akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Akın, hastaneye kaldırılıyor ve doktor durumunun kritik olduğunu söyler. Efsun, Yamaç’tan izin alıp Akın’ı kendi yöntemleriyle iyileştirmek ister. Cumali, babasının kanının elinde olan birinin yeğenine dokunmasını istemediğini söyler. Sultan, konuşulanları duyar ve yaka paça Efsun’u kovar. Çukur 4. sezon 21. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Yamaç, Çağatay’ın işini bitirmek için harekete geçiyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Çağatay’ın İşini Bitirmek İçin Harekete Geçiyor!

Çukur 4. sezon 21. bölüm 2. fragmanında; Çağatay, Yamaç’ı arayıp Akın’ı hastaneye kaldırdıklarını bildiğini Selim’in soyunun kuruduğunu söylüyor. Onun bu sözleri karşısında Yamaç, Çağatay’ın işini bitirmenin zamanının geldiğini söyleyip peşine düşüyor. İkili karşı karşıya geliyor. İkisi de birbirlerine silahlarını doğrultuyor. Bakalım Yamaç, Çağatay’ın sonunu getirebilecek mi?

İşte Çukur 4. sezon 21. bölüm 2. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 20. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Erdenetler için kazdığı dört mezarın ilkine Ogetay’ı gömmüştü. İkincisine de Cengiz’i gömüp eve yorgun bir şekilde gelir. Sabah, Çağatay Yamaç’ı arayıp babasını öldürmekle kendisine büyük bir iyilik yaptığını ve önünü açtığını söyler. Ona sürprizleri olduğundan bahsedince Yamaç, apar topar kahvehaneye gider. Cumali, sandalyeye oturur oturmaz bir ses duyar. Altında bomba olduğunu anlayınca yerinden kalkmadan Yamaç’ı bekler.

Yamaç, abisinin o haline çok güler. Bombayı etkisiz hale getirmek için birilerini bulmaya başlar. Akıllarına Aliço gelir. Yamaç, Aliço’nun yanına gittiğinde onunda oturduğu koltuğun altında bomba olduğunu görür ve ona oradan kalkmamasını kendisini beklemesini söyler. Akın, fenalaşan Yasmin’i hastaneye götürür. Doktor, odadan çıktıktan sonra Akın, odanın kapısında bomba olduğunu görür.

Yasmin, bombayı etkisiz hale getirebileceğini söyleyip Akın’dan bir makas bulmasını ister ve bombayı etkisiz hale getirir. Akın, Yasmin’i alıp mahalleye Cumali amcasının altındaki bombayı kurtarması için götürür. Yasmin, bombayı etkisiz hale getiremez. Ancak iki saniyelik bir süre içinde Cumali’nin yerine ağırlık koydurup onu kurtarır. Saatlerdir sandalyede kalan Cumali, doğruca tuvalete koşar.

Yamaç, dışarıda bekleyen Akın’ın yanına gidip ona sarılır. O sırada Kulkan, uzaktan kumandayla bombayı patlatır. Akın, bombanın etkisiyle yere yığılır. Yamaç ise, Akın’ın başında onun yaşayıp yaşamadığından emin olmaya çalışır. Akın’dan hiç bir hareket gelmez. Bu arada Aliço, altında bomba olan koltukta Yamaç’ın gelmesini bekler.

 Çukur 4. Sezon 21. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sultan Efsun’u Kapı Dışarı…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Asya'nın Sinan'la Görüşmesi Derin'in Fikrini Değiştirecek Mi

Sadakatsiz 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Asya’nın Sinan’la Görüşmesi Derin’in Fikrini...

0
Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Sadakatsiz, 20. bölümüyle 3 mart çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Asya’nın, üniversiteden arkadaşı Sinan,...
Make-up-Artist-Fatih-Şahin-kimdir

Make-up Artist Fatih Şahin kimdir?