Salı, Mart 9, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Çağatay'ın Çukur'a Bomba...

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Çağatay’ın Çukur’a Bomba Yerleştirdiğini Öğreniyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 20. yeni bölümüyle 18 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Çağatay, yanında bir dövüşçü ustasıyla gelir. Koçovalılar, otele girene kadar türlü tuzaklardan geçip yaralanır. Otelin içinde de aynı tuzaklar devam eder. Geri çekilip beklemek zorunda kalırlar. Çağatay ile Kulkan, babalarından vazgeçerler. Yamaç, Cengiz’e bir serum bağlayıp içinde acı badem olduğunu söyler. Yanına da bir silah koyar nasıl öleceğini ona bırakır. Cengiz’in eceli kendi elinden olur. Çukur 4. sezon 20. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yamaç, Çağatay’ın Çukur’a bomba yerleştirdiğini öğreniyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Çağatay’ın Çukur’a Bomba Yerleştirdiğini Öğreniyor!

Çukur 4. sezon 20. bölüm 1. fragmanında; Çağatay, Yamaç’ı arayıp ona sürprizlerini bulup bulmadıklarını soruyor. Yamaç, sürprizler deyince şaşırıyor. Çağatay, en az birini bulmuş olmaları gerektiğini söylüyor. Yamaç, kahvehanede masanın altında bir bomba buluyor.

İşte Çukur 4. sezon 20. bölüm 1. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 19. BÖLÜM ÖZETİ!

Cengiz’in kaldığı otel Çukurlular tarafından göz hapsine alınır. Akın, amcalarının haberi olmadan otele saldırır. Yamaç’ın durumu öğrenmesiyle geri çekilir. Çağatay, olanları öğrenir ve özellikle annesini merak ettiği için geri döner. Cengiz’den, annesine ne olduğunu öğrenemez. Kulkan, kendisini içkiye ve kendince eğlenceye verir.

Çağatay, Efsun’un evine gidip onu bulamayınca Yamaç’ı arar. Yamaç, hemen apar topar onu zorla da olsa eve götürür. Sultan, Efsun’dan ve doğacak torunundan yeni haberi olur. Karaca, onun Efsun olduğunu duyunca kötü olur. Çağatay’ın gelirken getirdiği dövüşçü ustası, otelin içine ve dışına türlü tuzaklar kurar. Çukurlular otele baskın yapmak üzere harekete geçer.

Ormanda bir adamları bacağını kapana kıstırıp yaralanır. Cumali, karnından yaralanır. Yamaç’la karşı karşıya dövüşen adam son darbeyi ona vuracakken Cumali yetişip kardeşini kurtarır. Ama adam kaçar. Çağatay, Kulkan’ı getirtir. Ondan annesinin öldüğünü öğreniyor. Babasının tüm işlerini devir alıyor ve Kulkan’la birlikte ondan vazgeçiyorlar.

Kulkan, Yamaç’ı arayıp babasının otelde yalnız olduğunu ona istediğini yapabileceklerini söyler. Zaten kabuslar gören Cengiz, her kaçtığı kapıdan bir Koçovalı çıkar. Yamaç, Cengiz’i alıp elini kolunu bağlar. Koluna yeşil renkli bir serum bağlatır. Ona serumun içinde acı badem olduğunu söyleyip korkutur. Oysa, serumun içine kivi çayı koyar.

Yanına da bir silah koyar. Nasıl ölmek istiyorsa bunun kararını kendisinin vermesini ister. Serum, damarlarına gireceği sırada Cengiz, silahı alıp çenesine sıkar.

Çukur 4. Sezon 20. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Cengiz’in Eceli Kendi Elinden Oluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

Özcan Deniz’e Feyza Aktan’ı Yaralama Suçundan Dava Açıldı

0
Ünlü şarkıcı Özcan Deniz hakkında eski eşi Feyza Aktan'ı dövdüğü iddiasıyla yürütülen soruşturma tamamlandı. Savcılık, Özcan Deniz'e Feyza Aktan'ı "Yaralama" suçundan dava açıldı. İşte detaylar;Feyza...
Tarkan'dan Kadınlar Günü Mesajı

Tarkan’dan Kadınlar Günü Mesajı

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hadise: Kadınlar Gününü Kutlamak İstemiyorum!

Hakan Gerçek Kimdir?

Hakan Gerçek Kimdir?