Pazartesi, Mart 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Yasak Elma 94. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Şahika İle Ender'i Sosyeteye...

Yasak Elma 94. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yıldız Şahika İle Ender’i Sosyeteye Rezil Ediyor!

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma, 94. yeni bölümüyle 18 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Şahika ile Ender, güçlerini birleştirip Hasan Ali’nin bir açığını bulmaya çalışır. Onun, ölün eşinin yeğenini bulup onunla bir anlaşma yapar. Bu arada Feride de, Ender ile Şahika’yla iş birliği yapmayı kabul eder ve oğlunun oturduğu evde kalmaya başlar. Yıldız ile Asuman’ın, konuşmalarını kaydedip kayıtı Ender’le Şahika’ya gönderir. Hasan Ali, şirketinin 25. yıl yemeğinde yayınlanan ses kaydıyla rezil olur. Çağatay ile Yıldız’ın arası bozulur. Yasak Elma 94. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Yıldız, Şahika ile Ender’i sosyeteye rezil ediyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yıldız Şahika İle Ender’i Sosyeteye Rezil Ediyor!

Yasak Elma 94. bölüm 1. fragmanında; Yıldız, sosyeteden arkadaşlarını toplayıp Şahika ile Ender’in oturduğu evin önüne geliyor. Onları yaşadığı evin önünde görüntülenmelerini sağlıyor. Ender ile Şahika, Yıldız’a bu yaptığının cezasını çekeceğini söyleyip tehditler savuruyorlar. Yıldız ise onlara, ‘onlardan korkan onlar gibi olsun’ diyor.

İşte Yasak Elma 94. bölüm 1. fragmanı…

YASAK ELMA 93. BÖLÜM ÖZETİ!

Ender ile Şahika, beş parasız kaldıktan sonra önce Hasan Ali’nin bir açığını bulmak için harekete geçer. Feride’nin yanına gidip ondan Çağatay ile Yıldız’ı ayıracaklarını vaat edip Hasan Ali hakkında bilgi edinirler. Hasan Ali’nin ölen eşinin İzmir’de bir yeğeni olduğunu öğrenirler. Garsonluk yapan genç kızla konuşup ona lüks bir hayat vaat edip dediklerini yapmasını isterler.

Kız, Hasan Ali’nin yanına gidip aslında ölen eşinin teyzesi değil annesi olduğunu, bunu ondan sakladığını söyleyip kendisini acındırır. Hasan Ali, ona evini açar. Feride, Şahika ile Ender’in söylediği gibi valizini hazırlayıp oğlunun evine gider. Yıldız, tam da Çağatay’la baş başa bir yemek yiyecekken Feride, çat kapı gelir. Asuman, bu durumu sabah öğrenir ve ikili birbirlerine girer.

Feride, telefonunun ses kaydını açıp koltuğa bırakır. İki saat boyunca ana kızın konuşmalarını kayıt eder. Aysel, artık Yıldız’ın evinde çalışmaya başlar. Aldığı ses kaydığını Feride, Ender’le Şahika’ya gönderir. Ses kaydında Asuman’ın Yıldız’a, bir an evvel bir çocuk doğurup evliliğini garantiye almasını söyler. Yıldız’da o kadar istiyorsa onun Hasan Ali’yle evlenmesini söyler.

Hasan Ali’nin şirketinin 25. yıl yemeğinde tam o konuşmaya başlayacağı sırada bu ses kaydı yayınlanır. Yıldız, yerin dibine girer. Çağatay ile Yıldız’ın arası bozulur. Ender ile Şahika’nın durmayacağını anlayan Yıldız, onlardan intikam almak için harekete geçer.

Yasak Elma 94. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Yıldız Ender ile Şahika’ya Savaş Açıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Meryem İrem Sosyal Medyanın Diline Düştü

Selami Şahin’in Kızı Meryem İrem Sosyal Medyanın Diline Fena Düştü…

0
Türk müziğinin usta ses sanatçısı ve söz yazarlarından Selami Şahin 'in kızı Meryem İrem Şahin, sosyal medyanın trendleri arasına girerek gündem oldu. Sosyal medya...