Salı, Mart 2, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Yine Yamaç'ın Eline...

Çukur 4. Sezon 19. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cengiz Yine Yamaç’ın Eline Düşüyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 19. yeni bölümüyle 11 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yamaç, Akın’a her şeyin bir zamanı olduğunu, Cengiz’i isteseler öldürebileceklerini ama öldürselerdi içleri soğumayacağını ondan sakin olup beklemesini ister. Çukur 4. sezon 19. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Cengiz, yine Yamaç’ın eline düşüyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Cengiz Yine Yamaç’ın Eline Düşüyor!

Çukur 4. sezon 19. bölüm 1. fragmanında: Çağatay’ın döneceğini duyan Yamaç, Efsun’u eve götürüyor. Çağatay, Koçovalıları bitirmek için geri dönüyor. Cengiz, kendine güvenen bir tavırla Yamaç’ı bulunduğu yere çağırıyor. Oraya giden Çukurlular bir tuzağın içine düştüklerini anlıyor. Bir usta dövüşçü ile Yamaç karşı karşıya geliyor. Cengiz, Yamaç’ın eline geçiyor ve ona Çukur’dan kaçış olmayacağını söylüyor.

İşte Çukur 4. sezon 19. bölüm 1. fragmanı.

ÇUKUR 4. SEZON 18. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Cengiz’i arayıp Kulkan’ın kendisine hazırladığı gibi iki bilmece hazırlar. Ona tek bilmece alma hakkı olduğunu söyler. İlkini bilirse paralarına kavuşacağını, ikincisini seçer ve bilirse oğlunun hayatını kurtaracağını söyler. Cengiz, oğlunun canını değil paralarını kurtarmayı seçer. Kulkan, babasına ondan nefret ettiğini söylüyor ve abisini bulmak için Yamaç’tan ikinci bilmeceyi alır.

Cengiz, paraların yerini bulur. Ancak adımını atar atmaz paralar tutuşmaya başlar. Cengiz, kendisini arayıp Yamaç’a feryat eder. Yamaç ise ona, o kadar parayı yakacak kadar aptal olmadığını, onun adına yardıma ihtiyacı olan insanlara bağış yaptığını söyler. Kulkan, abisinin yerini bulur. Ancak, ona yaklaştığı sırada derin bir çukura düşer. Yamaç, ona bir ip atıyor ve o iple çıkıp kurtulabileceğini söyler.

Kulkan, bir kaç deneme sonrasında iple çukurdan çıkmayı başarır ve çektiği ipin ucunda abisinin asılarak öldüğünü görür. Abisinin ölümünden sonra Kulkan, babasının yakasına yapışır ve onun kendisi gibi bir oğlu olmadığını söyleyip gider. Yalnız kalan Cengiz, tek oğlunun Çağatay olduğunu düşünür.

Kulkan’ın zehirlediği mahalleli son anda ölmekten kurtulur. Selen, Süheyla’yı götürüp Olga’yı öldürdüğü yerde öldürür. Yapayalnız kalan Cengiz, valizini toplayıp evi terk eder. Kendi otellerinden birine gidip havuz sefası yapmaya başlar. Koçovalılar onun hangi otele gittiğini öğrenir. Cengiz, keyifli bir şekilde meyvesini yerken kendisine kurulan tuzaktan haberi yoktur.

Çukur 4. Sezon 19. Bölüm Ön İzleme Yayında! Yamaç Akın’ı Sakinleştirmeye Çalışıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

armagan-caglayan

Armağan Çağlayan’ın Huysuz Virjin Açıklaması

0
'Huysuz Virjin' olarak bilinen usta sanatçı Seyfi Dursunoğlu’nun hayatı beyazperdeye yansıtılıyor. Filmin danışmanlığını yapan Armağan Çağlayan, "Senaryoyu yazıyoruz. Benim için çok zor bir iş"...
hazar-erguclu

Hazar Ergüçlü ‘den Samimi Açıklamalar