Pazar, Şubat 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Akrep 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Perihan Ayşe'yi Bulduktan Sonra Ne Yapacak?

Akrep 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Perihan Ayşe’yi Bulduktan Sonra Ne Yapacak?

-

Star Tv’nin sevilen dizisi Akrep, 5. yeni bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ferda’nın intihar etmesinden sonra, Perihan onun eve gelmesine izin veriyor. Bu arada, kızının geçmişini araştırıyor ve onun bir kızı daha olduğunu öğreniyor. Ferda, annesinin kendisini affettiğini düşünüp eve hüküm sürüyor. Duru ile Şahin, babalarının kendilerinden gizlediği bir şey olduğunu öğreniyor. Ferda’nın, Perihan’a ve Fikret’e karşı kullanacağı bur kozu kalmıyor. Ayşe’yi bulan Perihan, onu bulduktan sonra ne yapacak?

Cuma Dizileri 2020

Perihan Ayşe’yi Bulduktan Sonra Ne Yapacak?

Akrep dizisinin 6. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ferda, intihar etmeden önce annesine bir video gönderiyor ve kızını ona emanet ediyor. Perihan, hemen onun yanına gidip Ferda’yı hastaneye yetiştiriyor. İyi olduğunu anlayana kadar başında duruyor. Ferda, gözlerini açtığında annesin yanında olduğunu hayal meyal hatırlıyor. Perihan, kızının intihar ettiğinden haberi yokmuş gibi davranıyor. Merve, annesinin intihar ettiğini duyunca onun yanına koşup onu affediyor. Duru ile Şahin, teyzelerini eve götürmek istiyor.

AKREP 5. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Perihan, Ferda’nın gelmesine karşı çıkmıyor. Ferda, gelip annesinin yanında kalmaya başlıyor. Perihan, Ferda’nın Ayşe isminde bir kızı daha olduğunu öğreniyor. Onları yakından tanışan bir kadın buluyor ve Ferda’nın küçük yaşta çocuk sahibi olduğunu, yoksulluktan kızını evlatlık vermek zorunda kaldığını öğreniyor. Ferda’nın evde olduğu süre içinde Fikret, her fırsatta Ferda’nın telefonundan birlikte çekindikleri fotoğrafları silmek için uğraşıyor. Ancak şifreyi açamıyor.

Duru ile Şahin, İpek’ten teyzelerinin gizli bir ilişkisinin olduğunu, bu olayı babalarının da bildiğini söylüyor. İpek, Perihan’ın evine abisine yalan söyleyip gidiyor. Perihan, Aras’ı arayıp kız kardeşini arayıp bir daha ailesinden uzak tutmasını ağzından bir şey kaçırmasından korktuğunu söylüyor. Fikret, Selma ile konuşup onu yemeğe eve davet ediyor.

Merve, annesine toparlanınca evlerine ve işlerinin başına gitmek istediğini söylüyor. Perihan, Merve’nin bu tavrından annesine hiç benzemediğini tok gözlü bir kız olduğunu anlayıp Ferda’nın yüzüne vuruyor. Fikret ile Selma’nın hala görüştüğünü gören Perihan, onun yanına gidip bu ilişkisini bitirmesini istediğini söylüyor. Oda, Selma’yı kendisine onun hatırlattığını söylüyor.

Merve, Duru’dan Aras’ı kıskanıyor ve ona aralarında bir şey olup olmadığını soruyor. Oda, yemeğe öylesine çıktıklarını onların karşılıksız aşklarının umurunda olmayacağını söylüyor. Kuzenlerin arası Aras için bozuluyor. Ferda’nın da olduğu masaya Selma’da yemeğe geliyor. Fikret, Selma’yla iş yapabileceklerini söylüyor. Perihan, Selma’yı evden kovuyor.

Perihan, Fikret’in Ferda’nın odasına gizlice girdiğini öğrenip onun telefonundaki resimleri silmeye çalıştığını anlıyor ve onu arayıp tahmin ettiği şifreyi veriyor. Fikret, şifreyi açıp fotoğrafları siliyor. Perihan, yeni torununun doğum gününe gidip onu görüyor.

Akrep 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Perihan Ferda’nın Bir Kızı Daha Olduğunu Öğreniyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Netflix Tanıtım Fragmanını Paylaştı

Netflix, Yeni Fantastik Dizisi ‘Gölge Ve Kemik’ in Tanıtım Fragmanını Paylaştı…

0
Netflix platformunun yeni fantastik dizisi olan ve başrollerinde birbirinden yetenekli oyuncuların yer aldığı 21 Laps Entertainment'ın bir Netflix prodüksiyonu olan Gölge ve Kemik 'in...
Merve Özbey Anne Oldu..

Merve Özbey ‘in En Mutlu Günü.. Anne Oldu…

mart-gibi

Mart Gibi “Zor Yollar” Tüm Dijital Platfromlarda!