Cuma, Şubat 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Çukur 4. Sezon 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Cengiz'e Ve Oğullarına...

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Cengiz’e Ve Oğullarına Büyük Oyun Oynuyor!

-

Show Tv’nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 18. yeni bölümüyle 11 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Yamaç, Cengiz ve oğulları için kazdığı mezarlardan birine bir ceset gömer. Sonrasında tüm mahalleliye yemek verir. Cengiz, oğlunun öldüğünü söyleyip feryat eder. Kukan ise onu sakinleştirmeye çalışır. Erdenetlerden kim ölüyor? Çukur 4. sezon 18. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Bilmece sorma sırası Yamaç’a geliyor. Yamaç, Cengiz’e ve oğullarına büyük bir oyun oynuyor.

Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç Cengiz’e Ve Oğullarına Büyük Oyun Oynuyor!

Çukur 4. sezon 18. bölüm 1. fragmanında; Yamaç, Cengiz’i arayıp oğlunun kendisine iki bilmece sorduğunu, şimdi kendisinin de ona iki bilmece soracağını ve ilk bilmeceyi bilirse paralarını, ikinci bilmeceyi bilirse oğlunu kurtaracağını söylüyor. Cengiz, ilk yanlış cevabıyla paralarını kaybediyor. Kulkan, abisini kurtarmak için gittiği yerde Çukur’a düşüyor. Kafasını kaldırdığında Yamaç’la Cumali’li görüyor.

İşte Çukur 4. sezon 18. bölüm 1. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Yamaç, Efsun ile Nehir’in sonunun Sena gibi olacağını düşünüp oturduğu yerden kalkamaz. Cumali, hemen Aliço’ya Kulkan’ın verdiği bilmeceyi ezberletir. İstanbul’un iki koluna ayrılıp bilmeceyi çözerler ve Efsun ile Nehir, son anda ölmekten kurtulur. Yamaç, onların kurtulduğunu haber alır almaz ilk Efsun’un yanına gider. Nehir’i kurtaran Cumali, kardeşinin onun yanına gelmesi için onu defalarca arar. Ancak o, gece gelip Nehir’i uyurken görüp yine Efsun’un yanına gider.

Cengiz, o yaşadıklarından sonra pek kendisine gelemez. Selen, babasının öldürenin Süreyya olduğunu öğrendikten sonra onu öldürme planları yapmaya başlar. Çukur’da aç ve evsiz insanlar çoğalmaya başlar. Yemek bile yetiştiremez hale gelirler. Kulkan, evdeki yeni alınan hizmetçilerin Çukur’dan olduğunu anlar. Onları öldürüp bir arabayla Çukur’a bıraktırır.

Ortada terk edilmiş bir arabayı gören herkes durumu Cumali ile Yamaç’a anlatır. Yamaç, kapıyı açtığında Cengiz’in evine yerleştirdiği insanların hepsinin cesedini görür. Kulkan, Çukur’daki su şebekesini önce kestirir. Sonra mahalleliye zehirli su dağıtır. Bu olanlardan haberi olmayan Yamaç, Cengiz’in paralarını alma planı kurar.

Öncelikle Cengiz’in hastanesinin morgunun bir odasındaki paraları alma planı yapar. Daha sonra, Cengiz’in okulunun kazan dairesine sakladığı paraları ele geçirmek için bir plan yapılır. En zoru ise, bir bankanın duvarına saklı paraları almak kalır.

Cengiz’in odalar dolu paraları her yerden başarıyla çıkarılır. Bankanın da duvarından paralar alınır. Geriye, kardeşler Erdenetlerin isimlerini yazıp kimin kimi ortadan kaldıracağı kura çekilir. Cumali, Çağatay’ın kendisine çıkması için dua eder.

Çukur 4. Sezon 18. Bölüm Ön İzlemesi Yayında! Yamaç Kimin Cesedini Gömüyor?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Acun Ilıcalı Reynmen'i Sildi

Acun Ilıcalı Reynmen’i Sildi

0
Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı araları kısa bir süre önce gerçekleşmeyen bir proje yüzünden açılan Reynmen'le tüm bağını kopardı. Acun Ilıcalı Reynmen'i sildi. Acun Ilıcalı...
Serdar Ortaç'tan Yüzleri Güldüren Paylaşım

Serdar Ortaç’tan Yüzleri Güldüren Paylaşım