Magazin Haberleri » Diziler » Çukur 4. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cengiz Yamaç’a Öldüresiye İşkence Ediyor!
Cengiz Yamaç'a Öldüresiye İşkence Ediyor
Cengiz Yamaç'a Öldüresiye İşkence Ediyor

Çukur 4. Sezon 12. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Cengiz Yamaç’a Öldüresiye İşkence Ediyor!

Show Tv’nin yayınlandığı günden beri büyük bir heyecanla izlenen dizisi Çukur, 4. sezon 12. bölümüyle 23 kasım pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Sultan, Yamaç’ın en sevdiği yemekleri yaptırır. Selim, tüm hazırlıkların Yamaç için olduğunu öğrenince onunla aynı sofraya oturmak istemez. Sultan, sütünün hakkı için oturmasını isteyince kabul etmek zorunda kalır. Tüm aile hep birlikte sofraya oturur. Evine dönen Yamaç, tedirgin de olsa sofraya oturur. Çukur 4. sezon 12. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Cengiz, Yamaç’a öldüresiye işkence ediyor.


Pazartesi Dizileri 2020

Cengiz Yamaç’a Öldüresiye İşkence Ediyor!

Çukur 4. sezon 12. bölüm 2. fragmanında; Cumali ile Selim, Sefa’nın bulunduğu yere pusu kuruyor. O sırada Yamaç, geliyor ve ağabeylerine eve döndüğünü söylüyor, Sefa, kurşun geçirmez arabanın içinde olan Yamaç’a doğru ateş ediyor. Onu vuramayınca sinirden deliye dönüyor. Cengiz, Yamaç’ı ele geçirip ona işkence ediyor. Yamaç, Cengiz’in elinden kurtulabilecek mi?

İşte Çukur 4. sezon 12. bölüm 2. fragmanı…

ÇUKUR 4. SEZON 11. BÖLÜM ÖZETİ!

Cumali, kahvaltıda herkesin kendisine ters davrandığını görüp ne olduğunu anlamaya çalışır. Karısı da kendisine çay bile vermeyince sofradan kalkmak zorunda kalır. Cengiz, Yamaç’ı çağırıp ona Namık’ı tanıştırır. Ondan Sefa’ya yaptıkları için özür dilemesini ister. Yamaç ise, özür dilemez. Namık, oğlunun intikamını almak için Çukur’a adamlarını salar. Silah seslerini duyan Cumali, ne olduğunu anlayamaz. Kahvede oturan bir kaç kişi yaralanır.

Daha kendilerine gelemeden bu sefer motorlu kişiler tüm dükkanları tarar. Yamaç, Nehir’le birlikte doktora gider ve bebeğinin kalp sesini duyar. Sonra bir oğlu olacağını öğrenince çok mutlu olur. Cengiz, oğullarıyla birlikte kahvaltı yaparken Yamaç’ı da çağırır. Efsun da içeri girip Çağatay’ın yanına oturduğunu gören Yamaç, şok olur. Efsun, Çağatay’la konuşup Yamaç’ın kendisini sevmediğini anladığını onun haklı olduğunu söyler.

Sefa, Çukur’da olan Fidan’ı kaçırtır. Daha güçlenip Çukur’a tekrar bir saldırı yapmayı planlarken Cumali, onların mahalleye girmelerini engeller. Sultan, oğluna bir tencere bulgur pilavı yapıp götürür. Odasında annesini gören Yamaç, çok şaşırır. Sultan, gitmeden önce orasının soğuk olduğunu gece kalın giyinmesini ister. Yamaç, ağlayarak o pilavı yer.


Çukur 4. Sezon 12. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç Ailesiyle Aynı Sofraya Oturuyor!

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Mustafa Maria'ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor

Maria İle Mustafa 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mustafa Maria’ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa, 13. yeni bölümüyle 29 kasım cuma günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir