Magazin Haberleri » Diziler » Sadakatsiz 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Oğlunu Karşısında Görünce Şok Oluyor!
Volkan Oğlunu Karşısında Görünce Şok Oluyor
Volkan Oğlunu Karşısında Görünce Şok Oluyor

Sadakatsiz 8. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Volkan Oğlunu Karşısında Görünce Şok Oluyor!

Kanal D’nin gözde dizilerinden Sadakatsiz 8. yeni bölümüyle 24 kasım salı günü ekrana gelecek. Dizinin yayınlanan son bölümünde; Volkan. Asya’yla konuşur ve oğlunu ona vermeyeceğini söyler. Nil’in sevgilisi Sinan’dan onun, kendisini takip ettirdiğini öğrenip onu hastaneye şikayet edip işten uzaklaştırılmasına neden olur. Asya, Haluk beyi tehdit edip, Volkan’a yaptığı yatırımdan vazgeçmemesini, hem de karın yarısını kendisine vermesini, aksi takdirde kızıyla kocasının zina, belgelerini mahkemeye sunacağını söyler. Volkan, oğlunun velayetini almak için Bahar’dan yardım ister. Bahar, Volkan’a mahkemede şahitlik edecek mi? Sadakatsiz 8. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Volkan, oğlunu karşısında görünce şok oluyor.


Çarşamba Dizileri 2020

Volkan Oğlunu Karşısında Görünce Şok Oluyor!

Sadakatsiz 8. bölüm 1. fragmanında; Derin, kapıyı açıyor ve Ali’yi karşısında görüyor. Ali, ona babasının orada olup olmadığını soruyor. Volkan, Ali’yi karşısında görünce ne yapacağını bilemiyor ve onun orada ne aradığını soruyor. O da, annesinin kendisini oraya bıraktığını okula onun götüreceğini söylediğini söylüyor. Sonra Ali babasına, neden orada olduğunu soruyor. Volkan, ona ne cevap vereceğini bilemiyor.

İşte Sadakatsiz 8. bölüm 1. fragmanı…

SADAKATSİZ 7. BÖLÜM ÖZETİ!

Asya, hastaneden eşyalarını toplayıp oradan ayrılır. Hastaneye yeni gelen psikiyatri doktoru Asya’nın masum olduğuna inanır ve onun asistanına dosyalara bakıp Nil’i bulup konuşmasını ister. O da gidip Nil’i bulur ve onu baş hekimle konuşmak için razı eder. Zaten Nil, Sinan’nın Asya’ya böyle bir şey yaptığı için önceden onu arayıp özür dilemiştir. Ama ne yapacağını bilememiştir.

Bu arada Mert’in eve gidecek yüzü yoktur. Bahar’ın da onu affetmeye, Mert, eve girip o yokken eşyalarını almak ister. Ancak yapamaz. Bahar geldiğinde ona bir sürpriz yemek yapmak ister. Ancak başaramaz. Bahar, eve geldiğinde ona çocuk yapmak istediğini söyler. Haluk bey, Volkan’a yaptığı yatırımı geri çeker ve parasını ondan geri ister.

Volkan, para aramaya başlar ama bulamaz. Bu durumu öğrenen Asya, Haluk beye gidip onun Volkan’a yaptığı yatırımı geri çekmemesini, yatırımın karının yarısını kendisine vermesini, aksi taktirde inşaatın yapılacağı yerin yasa dışı olduğunu, artı kızıyla Volkan’ın yasak aşkını ifşa edeceğini söyleyip onu tehdit eder.

Haluk, Volkan’a gidip, çocuğunun velayetini Asya’ya vereceğini ve o projenin gelirini de ona vereceğini söyler. Volkan, bunu kabul etmez. Bahar’a gidip, boşanma davasında Mert’le Asya’nın birlikte olduğuna dair ifade vermesini ister.


Sadakatsiz 8. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Bahar Volkan’a Mahkemede Şahitlik Edecek Mi?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Mustafa Maria'ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor

Maria İle Mustafa 13. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mustafa Maria’ya Mutluluklar Dileyip Ayrılıyor!

Atv’nin sevilen dizisi Maria ile Mustafa, 13. yeni bölümüyle 29 kasım cuma günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir