SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Çukur 3. Sezon 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Ölüm Haberi Geliyor!
Yamaç'ın Ölüm Haberi Geliyor
Yamaç'ın Ölüm Haberi Geliyor

Çukur 3. Sezon 18. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Yamaç’ın Ölüm Haberi Geliyor!

Show Tv ekranlarının izleyicileri ekranlara kilitleyen dizisi Çukur 3. sezon 18. yeni bölümüyle 27 ocak pazartesi günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Vartolu, babasının katilinin Yamaç olduğunu öğrendikten sonra sabaha kadar düşünür ve kardeşinin düştüğü azaptan kurtarmasını istediğini söylediğini hatırlar. Altın alış verişinde Çağatay Yamaç tarafından kandırılmaya çalıştığını anlar ve ona büyük bir tuzak kurar. Dizinin yeni bölüm fragmanında Yamaç’ın ölüm haberi geliyor.


Pazartesi Dizileri 2020

Yamaç’ın Ölüm Haberi Geliyor!

Çukur 3. sezon 18. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Çağatay, Yücel ile Mahsun’a hem canlarını kurtardıklarını hemde, elleri boş gelmediklerini, onların ya sandığından yetenekli yada, sandığından kurnaz olduklarını söylüyor. Cumali ile Selim, Yamaç’ın yüzüğünü başkasının parmağında görünce deliye dönüyor. Poşetin içindeki cesedin Yamaç olduğunu öğrenen Selim ile Cumali donup kalıyor. Yamaç gerçekten öldü mü?

İşte Çukur 3. sezon 18. bölüm 1. fragmanı….

ÇUKUR 3. SEZON 17. BÖLÜM ÖZETİ!

Çağatay Selim’le buluşur ve onu kendi tarafına çekmeye çalışır. Yamaç’ın büyük bir saldırı peşinde olduğunu anlayan Selim, kardeşini durdurmaya bir taraftan da mahalleyi korumaya çalışır. Selim, kendisini ateşe atan kardeşinin neler yaşadığını sorup ona engel olmaya çalışır. Yamaç, göz yaşları içerisinde babasını öldürdüğünü söylemeye çalışır ama yapamaz.

Hiç bir şeyden haberi olmayan Selim onun konuşmasına dahi izin vermeden kendisinin de babasını koruyamadığını söyleyip kardeşine sarılıp göz yaşı döker. Çağatay Yamaç’tan altınlarını ister. Onun altınlarını ona, geri vereceğine söz veren Yamaç, sözünde durmaz ve Çağatay’a altın kaplama alçı kalıplar gönderir. Yamaç, Mahsun’u Çağatay’ın yanında görür. Çağatay, altınların sahte olduğunu öğrenince deliye döner. Selim’in canıyla Yamaç’ı tehdit eden Çağatay, onun can dostunu öldürür.

Onu yerde cansız bulan Yamaç, deliye döner. Gerçek altınlarını Yamaç’a bırakmaya niyeti olmayan Çağatay altınlarını geri alır. Ama kendisine oyun oynayan Yamaç’a diş bileyler. Yücel, Yamaç’ın karısını, babasını öldürdüğünü şimdi sıranın Yamaç’ta olduğunu söyleyerek Çağatay’yla birlikte ona bir tuzak kurar.

Yamaç, ormanda kıskıvrak yakalanır. Çağatay’ın adamları Yamaç’ı arabaya bindirip arabanın firenini boşa alır. Onun yanında gibi görünen Mahsun, içine el bombası koyup içesinde olan Yamaç’ın kafasına ateş eder. Yamaç’a ihanet edemeyecek gibi görünen Mahsun, Çağatay’ın güvenini kazanmak için mi böyle bir şey yaptı?


 Çukur 3. Sezon 18. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Çağatay’dan Yamaç’a Büyük Tuzak!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Hercai'nin Meike'sinden İtiraf: Hayatım Boyunca Erkekler Tarafından..

Hercai’nin Meike’sinden İtiraf: Hayatım Boyunca Erkekler Tarafından..

Reyting rekortmeni Hercai dizisinde Melike karakteriyle herkesin dikkatlerini üzerine çeken Aslı Samat hakkında birçok soruları …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir