SON DAKİKA
Magazin Haberleri » Diziler » Çukur 2. Sezon 29. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Timsah Sedat’ın İntikamını Almaya Geliyor!
Timsah Sedat'ın İntikamını Almaya Geliyor!
Timsah Sedat'ın İntikamını Almaya Geliyor!

Çukur 2. Sezon 29. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Timsah Sedat’ın İntikamını Almaya Geliyor!

Show Tv ekranlarının fenomen dizisi 2. sezon 28. son bölümü ile ekranlara geldi. Dizinin son bölümünde, Sena’nın kendisine ölmeden önce süpriz bir doğum günü hazırladığını öğrenen Yamaç, gözyaşlarına boğuluyor. Yaşadığı acıyla kendisini Sena’nın öldüğü cam kafese bırakıyor. Salih taşları bulmak için harekete geçiyor. Timsah Sedat’ın intikamını almaya geliyor.


Pazartesi Dizileri 2019

Timsah Sedat’ın İntikamını Almaya Geliyor!

Sedat’ın intikamını almak için Yamaç’ı arayan Timsah’ın hamlesi gerilimi yükseltiyor. Yüzüklü kişinin bıraktığı mektubu okuyan Yamaç Gül pavyona dönüyor. Nottaki sözleri beyninde çınlıyor. Cumali ile Timsah karşı karşıya geliyor. Timsah, Cumali’yi bir sandalyeye bağlayıp Yamaç’ın onu kurtarmak için gelmesini bekliyor. Çukur yeni fragman henüz yayınlanmadı.

ÇUKUR 2. SEZON 28. BÖLÜMDE YAŞANANLAR!

Yamaç, Sena’nın ölümünden sonra onun yaşadığı eve gidiyor. Sena’nın eşyalarına bakıp gözyaşı döküyor. Birlikte yaşadıkları güzel günleri hatırlatacak bir kaç eşyayı yanına alıp oradan ayrılıyor. Meliha eski resimleri karıştırırken gazete bir haber okur ve yüzüklü kişinin aslında kim olduğunu anlar.

Yamaç bir banka oturur ellerine bakar. Geçmişte yaşadığı tüm hatıralar aklına gelir. Yaşadığı kanlı olaylar ve Sena ile tanışıp evlendiklerini, birlikte geçirdikleri güzel anları düşünür. O sırada birisi ona bir zarf bırakır. Mektubu kimin bıraktığı göremeyen Yamaç, zarfı açar ve içinde Gül Pavyon ilanını görür. İlandaki isim dikkatini çeker. Orada Meliha Sancaklı yazar. Daha önceden babasının Meliha’dan alıp kendisine gösterdiği fotoğraf aklına gelir. Fotoğrafın arasında Gül Pavyon yazdığını hatırlar.

Yamaç, Sena’nın öldüğü Gül Pavyona gider. ‘İnsan sevdiği kişi için korkmazsa başka neden korkar’ sözleri beyninde yankılanırken kendisini su dolu cam kafese bırakır.

Salih, depodan çalınan değerli taşları almak için harekete geçer. Emmi, Salih’e bu işi nasıl halledeceğini sorar. Salih ise gidip bulup alacağını söyler. Uluç, Erkan’ın Sedat’ın vurulduğunu öğrenip, Timsah’a gittiğini yüzüklü kişiye söyler. Uluç, Timsah’ın ne kadar piskopat olduğunu yüzüklü kişiye anlatır. Ona Timsah’ın ne kendisini ne de onu dinleyeceğini söyler.

Timsah’ın elinde olan Cumali’yi bulmaya çalışırken bilgi alacağı kişi yüzüklü kişi tarafından vurulur.


Çukur 2. Sezon 27. Bölümü İle Ekranları Başındakileri Gözyaşlarına Boğdu!

Hakkında feza çınar

Avatar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir