Salı, Nisan 13, 2021
Ana Sayfa Diziler Çocukluk 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mavi Gülay'a Gidip Mahir'in Kızı Olduğunu...

Çocukluk 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Mavi Gülay’a Gidip Mahir’in Kızı Olduğunu Söylüyor!

-

Fox Tv’nin büyük bir beğeniyle izlenen yeni dizisi Çocukluk, 4. yeni bölümüyle 30 ekim cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Çocuklar, Mahir’in börekçiye aşık olduğunu onun için kendilerine oradan börek alıp getirdiğini düşünmeye başlar. Dilsiz çalışan Mahir’in o kadına aşık olduğunu zannedip ona bir buket gül alır ve ona vermesini ister. Mahir ise, durumun öyle olmadığını o kadının oğlunu öldürdüğünü ve kendisinin kötü biri olduğunu söyler. Çocukluk 4. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Mavi, Gülay’a gidip Mahir’in kızı olduğunu söylüyor.

 Cuma Dizileri 2020

Mavi Gülay’a Mahir’in Kızı Olduğunu Söylüyor!

Çocukluk 4. bölüm 2. fragmanında; Mahir, Gülay’ı uzaktan izlerken bir adamın onunla ilgilenip yakınlık kurmaya çalıştığını anlıyor ve adamın yanına gidip onun kocası olduğunu söylüyor. Mavi ise, Gülay’ın yanına gidip, ondan sürekli börek alan Mahir’in kızı olduğunu söylüyor. Onun bunu söylemesiyle ikili arasında neler olacak?

İşte Çocukluk 4. bölüm 2. fragmanı…

ÇOCUKLUK 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Bambi, hayalindeki yaşattığı aileye benzeyen bir aileyi görüp onların yanına gider. Onlara kendisini de evlat olarak almalarını ister. Kızlar, onu bulup kendilerini onun kız kardeşleri olarak tanıştırıp Bambi’yi eve getirir. Mavi’yi, yetimhanede büyüyen bir çift evlatlık edinmek ister. Ama Mavi, kendisi yerine Bambi’yi onlara getirir.

Ayşegül, Bambi’nin henüz bir aileye gitmeye hazır olmadığını anlayıp araştırmaya başlar. Onun bir teyzesi olduğunu öğrenip Ayşegül, Mahir’le birlikte onun yanına gider. Kadın, kız kardeşi ve eniştesi kazada öldükten sonra, kendisininde hasta bir oğlu olduğu için ona bakamayacağı için onların yanına verdiğini anlatır.

Mahir ile Ayşegül, durumdan emin olduktan sonra Bambi’ye bu durumu nasıl anlatacaklarını düşünmeye başlarlar. Bambi, biraz hayal perest olduğu için onu anne ve babasının öldüğünü inandırmak için onun teyzesinden yardım isterler. Bambi’nin teyzesi, beyaz bir elbise giyip onun karşısına çıkıp annesi olduğunu ve babasıyla onu cennetten izlediğini söyler.

Bu gördüklerinden sonra Bambi, mutlu bir şekilde kalkıp arkadaşlarına gördüklerini anlatır. Ayşegül, Mahir’e, aslında pek göstermese de onun çok iyi bir baba olduğunu söyler. Mahir’in gözleri yaşarır ve Ayşegül’den evine gitmesini ister.

Çocukluk 4. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahir’in Büyük Pişmanlığı Ne?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

olgun-toker

Son Yaz Dizisine Sürpriz Oyuncu Transferi

0
Son Yaz dizisine sürpriz bir oyuncu transferi. Show Tv'de yayınlanan Arıza dizisinin final kararı vermesinin ardından dizide Burak karakterini canlandıran Olgun Toker sevilen dizi...
mustafa-ustundag

Kavgaya Karışan Mustafa Üstündağ Serbest Bırakıldı

burak-sergen

Son Dakika Burak Sergen Hastaneye Kaldırıldı!