Pazar, Eylül 26, 2021
Ana Sayfa Diziler Çarpışma 7. Bölüm 2. Fragman Geldi Zeynep Kızına Kavuşuyor!

Çarpışma 7. Bölüm 2. Fragman Geldi Zeynep Kızına Kavuşuyor!

-

Show TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan sevilen dizi baş rollerini, Kıvanç TatlıtuğOnur SaylakElçin SanguMelisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz‘ın paylaştığı ‘Çarpışma’ dizisinin merakla beklenen 7. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Çarpışma 7. Bölüm 2. Fragman geldi Zeynep kızına kavuşuyor.

Çarpışma 7. Bölüm 2. Fragman geldi Zeynep kızına kavuşuyor!

Show TV ekranlarında perşembe günleri yayınlanan sevilen dizi baş rollerini, Kıvanç TatlıtuğOnur SaylakElçin SanguMelisa Aslı Pamuk, Alperen Duymaz‘ın paylaştığı ‘Çarpışma’ dizisinin merakla beklenen 7. Bölüm 2. tanıtımı yayınlandı. Çarpışma 7. Bölüm 2. Fragman geldi Zeynep kızına kavuşuyor.

Kadir, Zeynep, Cemre ve Kerem,  Aylin’i kurtarmak için plan yapıyorlar. Kadir Aylin’e ulaşmak için Selim’i kullanıyor ve Veli’yi  tuzağa düşürüyor. Haydar, Kadir Adalı’nın  operasyonunu Selim’den öğreniyor, Veli ve Kadir arasındaki çatışma da nefesleri kesiyor. Zeynep kızı Aylin’e kavuşup hasretle sarılıyor.

Çarpışma’nın 6. bölümünde neler olmuştu?

Kerem, Cemre’nin başına silah dayayan Yakup’un üzerine atıldı ve vuruldu. Cemre ve Demir, Kerem’i hırsızlık yaptıkları villaya götürür. Demir, yasak aşkı Belma’yı arayarak Kerem’in bu vurulduğunu ve bu yaradan kurtulamayacağını ve onu ölüme terk edeceğini söyler, bunu duyan Kerem evden kaçar ve Kadir’in evine gider ve orada bayılır. Cemre’ye Meral sevgilisi ve  üvey annesinin videolarını seyrettirir.

Kadir, Veli’yi yakalamak için yaptığı plana, Zeynep ve Galip’ide dahil eder. Haydar, ekibi zamansız yönlendiği için,Kadir’in planı suya düşer. Artık Veli, Zeynep’i ve Galip’i ele geçirir. Veli, Aylin’in yaşaması için  Zeynep’e, Galip’i öldürmesi gerektiğini söyler. Zeynep bunu yapamayacağını söylese de, Veli, Zeynep’in eline bir silah verir ve silahı onunla birlikte tutar ve Zeynep’e Galip’i vurdurur.

Kadir ve Veli geçmişte birlikte çalıştıkları dönemde, Veli’nin uyuşturucu işine bulaştığını öğrenmiş ve suçüstü yapmıştı. Veli, öyle bir işin içine girmişti ki eğer o teslimatları yapmazsa ailesi öldürülecekti. Kadir, ailesini korumak için, Kadir’in elinden kaçtı fakat zamanında teslimat yapmadığı için kölesi olduğu karanlık kişiler tarafından ailesi katledildi. Veli’nin evine ondan önce yetişen Kadir, Veli’nin tüm ailesinin ölmüş olarak buldu. Veli, bütün ailesini, kaybettiği mesleği için Kadir’i suçladı.

 Çarpışma Dizisinde Flaş Değişiklik!Önceki İçerikİpek Görgün Kimdir?
Sonraki İçerikİrfan Atasoy Kimdir?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Hikmet Hayata Tutunabilecek Mi

Masumlar Apartmanı 40. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Hikmet Hayata Tutunabilecek Mi?

0
TRT 1’in sevilen dizisi Masumlar Apartmanı, 40. yeni bölümüyle 28 eylül salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Han, Anıl ile birlikte otelde kalmaya...