Magazin Haberleri » Diziler » Canevim 11. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Ömer’in Tüm Emekleri Boşa Çıkıyor!
Ömer'in Tüm Emekleri Boşa Çıkıyor
Ömer'in Tüm Emekleri Boşa Çıkıyor

Canevim 11. Bölüm 2. Fragmanı Geldi! Ömer’in Tüm Emekleri Boşa Çıkıyor!

Canevim Dizisi, bayram dolayısı ile bir hafta aradan sonra Atv ekranlarında bu akşam 11. yeni bölümü ile ekranlara gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ömer, Taylan’ın Ceylan’a olan saplantısını anlayıp, kendisinin masum olduğunu Ceylan’a ispatlamak için Taylan’ı kaçıracak. Ama Ceylan Ömer’e değil Taylan’a inanacak. Ömer’in tüm emekleri boşa çıkıyor.


Pazartesi Dizileri 2019

Ömer’in Tüm Emekleri Boşa Çıkıyor!

Canevim 11. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Ceylan, Ömer’e inanmak istiyor ama Kristina’nın bebeğinin onun olup olmadığını öğrenmek için bekliyor. Ömer, bütün olanların Taylan’ın parmağı olduğunu anlayıp onu kaçırıyor. Onu konuşturmak için ıssız bir yere götürüp elini kolunu bağlıyor. Sonunda, Taylan serbest kalıyor. Ceylan, Ömer’e değil Taylan’a inanmayı tercih ediyor.

İşte Canevim 11. bölüm 2. fragmanı…

https://twitter.com/i/status/1160968790382972930

CANEVİM 10. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Nevra, Ceylan’a Ömer’e oynanan oyunları anlatacakken telefonuna fotoğraf ve mesaj gelince hiçbir şey anlatmadan orayı terk eder. Taylan, Nevra’yı kardeşiyle tehdit etmiştir ve Nevra gitmek yurt dışına gitmek zorunda kalır. Feryal, Taylan’ın Ceylan’a karşı hislerinin olduğunu onun ağzından Ceylan duyarsa kendisinin ondan uzaklaşacağını düşünür ve Ömer’e bu teklifi götürür. Feryal, şirkette çalışan Taylan’ın arkadaşını bu görev için eve gönderir. O Taylan’ı konuşturacak Ceylan’da her şeyi duyacak şekilde plan yaparlar. Ama Taylan, durumu fark eder ve konuşmaz. Feryal’in bu planı da boşa çıkar.

Melis, önceden birlikte olduğu ve ayrıldığı sevgilisinin hediye ettiği yüzüğü hala parmağından çıkarmadığından ve onu hala çok sevdiğinden bahseder. Sonra yaptığı şeyin yanlış olduğunu anlayıp tutuşmaya başlar. Ceylan, içeri girip Ömer’in ona hediye ettiği kolyeyi boynuna takar. Taylan’ın bunu görüp sinirleneceğini anlayan Melis, bir zincir verip onu takmasını söyler. Bu arada Elvan’ın peşinde olan adam onu bulur.

Ömer’in Taylan’ı yalnız yakalayıp konuşturmaktan başka çaresi kalmaz ve onu takip eder. Fikret’in yaraları enfeksiyon kaptığı için başka kimlikle hastaneye yatıran Taylan, onu görmeye hastaneye gider. Ömer de onu takip eder. Taylan dışarı çıktığında Fikret ortadan kaybolur. Bu sırada Ömer, Taylan’ı arabada yalnız yakalar ve onu kaçırır.


Canevim 11. Bölüm Fragmanı Geldi! Ömer Taylan’ı Kaçırıyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek'ten Avukatı Aslı Çelik'e Soruşturma Talebi

Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek’ten Avukatı Aslı Çelik’e Soruşturma Talebi

Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek, boşanma sırasında kendisinin hukuki işlerinde temsil eden avukatı Aslı Çelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir