Magazin Haberleri » Diziler » Benim Tatlı Yalanım 10. Bölüm Fragmanı İzle! Suna’nın Çocukluk Aşkı Ortaya Çıkıyor!
Suna'nın Çocukluk Aşkı Ortaya Çıkıyor
Suna'nın Çocukluk Aşkı Ortaya Çıkıyor

Benim Tatlı Yalanım 10. Bölüm Fragmanı İzle! Suna’nın Çocukluk Aşkı Ortaya Çıkıyor!

Benim Tatlı Yalanım dizisi bayram dolayısı ile bir hafta aradan sonra izleyicileri ile 22 ağustos perşembe günü buluşacak. Dizinin 10. yeni bölümünde; Suna, Nejat’a  olan aşkını bir türlü itiraf edemezken, Suna’nın çocukluk aşkı ortaya çıkıyor. Nejat, Suna’yı kıskanmaya başlıyor.


Perşembe Dizileri 2019

Suna’nın Çocukluk Aşkı Ortaya Çıkıyor!

Benim Tatlı Yalanım 10. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Fragmanda; Suna’nın çocukluk arkadaşı Üsteymen ortaya çıkıyor. Nejat, Suna’nın ondan hoşlanıp kendisini ve kızını bırakacağından endişe duymaya başlıyor. Bu arada Hande, Suna’nın gerçek kimliğini öğrenip babası ile konuşmaya gidiyor.

İşte Benim Tatlı Yalanım 10. Bölüm 2. Fragmanı…

BENİM TATLI YALANIM 9. BÖLÜM ÖZETİ!

Berrin, Suna’ya kendisini kapıya kadar yolcu etmesini ister. Suna’dan ayrıldıktan sonra Rafet’i gören Berrin, onunla da bir yabancı gibi sohbet eder. Rafet onu görünce kekelemeye başlar. Hande ile Nejat evde çalışmak için bir araya gelirler. Suna, gideceğini söyler. Evden ayrılır ama onların ne yaptıklarını da merak eder. Önce camdan dikizler. Telefonu çalınca saklanmak zorunda kalır onlarda yukarıdaki odada çalışmalarına devam ederler.

Suna, onları görebilmek için merdiven dayayıp çıkacakken Hande’yle Nejat’a yakalanır. Kapıyı çaldığını duymadıklarını söyleyip anahtarını unuttuğu için geldiğini söyler. Nejat’ın yatak odasına gidip yastıkları koklarken yine Nejat’a yakalanır. İkisinin birlikte olduğunu düşündükçe içi içini yer. Kapının önünde Hande’yi gören Suna, kendi sözleriyle Nejat’a ilanı aşk ettiğini yüzüne vurur. Gerçeği Nejat’a açıklayamayacağını ima ederek Suna’nın sözlerine aldırış etmez.

Rafet, içki karışımlı limonata hazırlar dolaba koyar. Suna, Saniye ve Burcu evde buluşup dertleşmeye başlar. Saniye, Hayri’nin kendisine açılmamasına dertlenir. Burcu, Serkan’a aşık olduğunu, Suna ise Nejat’a, içtikleri limonata karışımından sarhoş olurlar. Saniye, Hayri ile kavga etmeye gider. Burcu’yla Suna’da Serkan’ın kız arkadaşının partisine. Hande, Suna’nın çantasından mektubu gizlice alır. Burcu’da bunu fark edip onun çantasından mektubu alıp Suna’ya verir.

Nejat, sarhoş olan Suna’yı kucağında eve götürürken mektubu Nejat’a verir. Suna’yı yatırdıktan sonra mektubu açan Nejat, Kayra’ya arkadaşının yazdığı aşk mektubunu bulur. Bu arada Berrin, Şevket’in evine gider. Orada Şevket’in kalbi sıkışır ve yere yığılır.


 Benim Tatlı Yalanım 10. Bölüm Fragmanı Geldi Mi? Suna’nın Bütün Uğraşları Boşa Gidiyor!

Hakkında feza çınar

Avatar

İlginizi Çekebilir

Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek'ten Avukatı Aslı Çelik'e Soruşturma Talebi

Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek’ten Avukatı Aslı Çelik’e Soruşturma Talebi

Murat Başoğlu’nun eski eşi Hande Bermek, boşanma sırasında kendisinin hukuki işlerinde temsil eden avukatı Aslı Çelik …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir