Ana SayfaDizilerCamdaki Kız 48. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Nalan'ın Sırrı Ortaya Mı Çıkacak?

İlgili Postlar

Camdaki Kız 48. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Nalan’ın Sırrı Ortaya Mı Çıkacak?

Kanal D’nin büyük bir ilgiyle izlenen Camdaki Kız, yeni sezon 48. bölümüyle 15 eylül perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Nalan, Hayri ile yakınlaştıktan sonra hayatının eskisi gibi olmayacağını anlar. Muzo, terk edildikten sonra Nalan’a olan platonik aşkına devam eder. Onun yerine başka birini koymanın aptallık olduğunu düşünür. Nalan, annesinden kendisini yıkamasını ister. Rafet ile Gülcihan’ın arası bozulur. Selin, Nalan’ın asla tahmin ettikleri gibi biri olmadığını düşünür. Camdaki Kız 48. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Nalan’ın sırrı ortaya mı çıkacak?

Perşembe Dizileri 2022

Nalan’ın Sırrı Ortaya Mı Çıkacak?

Camdaki Kız 48. bölüm 3. fragmanında; Alp’i darp etmek suçundan Sedat hapse giriyor. Sedat’ın Alp’i neden darp ettiğini Rafet bey çok merak ediyor. Yine aile birbirine giriyor. Nalan ise Hayri ile gün geçtikçe daha fazla yakınlaşıyor. Bu Feride’nin dikkatini çekiyor. Asıl sürpriz bir isim tarafından Nalan zor durumda bırakılıyor. Nalan’a gelen bir not tüm olayların seyrini değiştiriyor. Nalan’a, o notu gönderen kim?

İşte Camdaki Kız 48. bölüm 3. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 47. BÖLÜM ÖZETİ!

Nalan, Cana’yla birlikte eve geldikten sonra duyduklarını evdekilere söyleyip onlardan gerçekleri artık açıklamalarını ister. Cana, hamile olduğunun doğru ancak bebeği aldırdığını, bebeğinin de babasının Sedat olmadığını söyler. Başta Feride, hiçbir şey bilmiyormuş gibi davranır. Nalan, Sedat’tan hemen Mahmut abi diye kaydettiği kişiyi aramasını ister.

Sedat, odasına çıkıp hemen birini bulup ondan Mahmut gibi davranmasını ister ve numarayı değiştirir. Nalan, Sedat’ın sahte bir Mahmut bulduğunu anlar ve evdekilere onlara inandığını söyleyip yatar. Cana’yı eve Hayri bırakır. Yol boyu Cana, Sedat’ın onu kıskandığını ve Nalan’la olan yakınlığını herkesin anladığından bahseder.

Hayri ise, onunla tek bir kelime bile konuşmaz. Cana arabadan indikten sonra ona karnında bebeğin durduğunu ve babasının Sedat olduğunu söyler. O gece Sedat, Nalan’ın yanında yatamaz. Rafet, oğlunun kanepede uyuduğunu görünce bir şeyler olduğunu anlar.

Muzo’nun düğün gününden önce Pervin, Cavit’le buluşup onun Gülcihan’la daha önce nişanlı olduğunu bildiğini söyleyip onu tehdit eder. Cavit ise, Percin’e eğer bunu birilerine anlatırsa onu doğduğuna pişman edeceğini söyler. Pervin, Rafet’i arayıp onunla son kez görüşmek ister.

Oda kabul eder. Pervin, Rafet’e Gülcihan ile Cavit’in ondan sevgili olduklarını anlatır. Muzo ile Pera’nın düğün hazırlıkları tamamlanır. Nalan, düğüne misafirler gelmeden önce içki içmeye başlar. Hayatında ilk kez içki içen Nalan, Billur’a olanları anlatıp Sedat’la evlendiğine pişman olduğunu söyler.

Misafirler gelmeye başlayınca Muzo, Pera’nın yanına gider ve onun bir not bırakıp kendisini terk ettiğini öğrenir. Pera, annesinin dediğini yapıp Muzo’yu tıpkı Rafet gibi evlenmeden önce terk eder. Bu arada Rafet, Cavit ile Gülcihan’ı konuşurken yanlarına gidip onlardan gerçekleri kendisine artık anlatmalarını ister.

Cana’nın kocası da düğüne gelir ve Sedat’la birbirlerine girerler. Nalan, hava almaya bahçeye çıkar. Hayri onun peşinden gider. Nalan ona, yaşadığı çocukluğu ve evliliğini anlatıp onun hayatına girdiği için çok mutlu olduğunu anlatıp onu öper. Hayri ile Nalan, öpüşürken biri onları görür.

Camdaki Kız Dizisinin Yayın Tarihi Belli Oldu! Dizinin 48. Bölüm Fragmanı Yayında!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler