Ana SayfaDizilerCamdaki Kız 46. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Cana'nın Hamileliğini Öğreniyor!

İlgili Postlar

Camdaki Kız 46. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Nalan Cana’nın Hamileliğini Öğreniyor!

Kanal D’nin sevilen dizisi Camdaki Kız, 46. yeni bölümüyle 9 haziran perşembe günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Hayri, Nalan’ın ısrarıyla geri döner. Nalan, annesini konağa geri getirir. Selen, arsayı Nalan’dan alıp hisselerini Sedat’a devir eder. Feride, Cana’nın hamile olduğunu öğrenip Selen’le birlikte bir plan düşünür. Muzo, Pera’nın annesini terk ettiğini görüp ona tekrar evlenme teklif eder. Nalan, Hayri’nin kendisine yalan söyleyip Billur’la buluştuğunu düşünüp onu takip eder. Hayri, Nalan’ın yaptıklarına sert çıkar. Camdaki Kız 46. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Nalan, Cana’nın hamiliğini öğreniyor.

Perşembe Dizileri 2022

Nalan Cana’nın Hamileliğini Öğreniyor!

Camdaki Kız 46. bölüm 1. fragmanında; Feride, kızını Hayri’den korumak için onu yine göz hapsine alıyor. Feride, Cana’nın gözünü korkutuyor. Evdekiler Cana’nın hamile olduğunu öğreniyor. Billur, Nalan’ın Hayri’yi kıskandığını anlayıp onu uyarıyor. Nalan, Cana’nın hamile olduğunu duyup doğruca soluğu Hayri’nin yanında alıyor.

İşte Camdaki Kız 46. bölüm 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 45. BÖLÜM ÖZETİ!

Muzo’nun isteme töreninde Gülcihan, Pervin’in Rafet’in eski nişanlısı olduğunu açıklar. Pervin, durumu inkar eder. Muzo, Pera’ya durumu bilip bilmediğini sorar. Oda, bildiğini söyleyince Muzo, ailesiyle birlikte orayı terk eder. Gülcihan, o gece Muzo’ya ulaşamaz. Muzo, bir tek Nalan’ın telefonuna cevap verir.

Nalan Muzo’ya, Pera’nın iyi bir kız olduğunu annesiyle Rafet beyin durumunu bilmiş olabileceğini ama ona anlatamamış olabileceğini söyleyip, onu bir kez daha dinlemesini ister. Ertesi gün Pera Muzo’nun yanına gelir. Annesinin kendisini onunla evlendirip düğünde onu terk etmesini planladığını anlatır.

Muzo, Pera’ya sert çıkar ve ona hayatında tanıdığı en iyi yalancı olduğunu söyler. Hayri, Nalan’ın ısrarıyla geri döner. Nalan, Hayri’yle oturup konuşur. Hayri, Nalan’a annesiyle barışmasını tavsiye eder. Nalan, gidip annesini otelden alıp gelir. Tabi, annesinin şartlarından biri olan Hayri’den uzak durmayı da kabul eder.

Selen, hisselerini Sedat’a verip Nalan’ın üzerindeki arsayı kendi üzerine alır. İmzalar atıldıktan sonra Rafet gelip, önce Nalan’a onların oyununa geldiği için çok kızar. Sonra Selen’e, bu yaptığını baştan beri bildiğini, o arsaya kendi arsası olmadan hiçbir şey yapamayacağını söyler.

Rafet, Muzo’dan Pervin’in planını öğrenir. Onunla buluşup her şeyi öğrendiğini, iyi ki onun gibi biriyle evlenmediğini söyleyip bir daha karşısına çıkmamasını söyleyip gider. Pera, annesini terk edip arabasına binip ağlamaya başlar. Onu uzaktan izleyen Muzo, yanına gidip Pera’ya tekrar evlenme teklif eder.

Feride, Cana’nın Sedat’tan hamile olduğunu öğrenip onun yüzüne tükürür. Daha sonra Selen’i arayıp kendi yazlığına götürür. Oraya Cana’yı da çağırır. Selen, Feride’nin dediği gibi Cana’yı ilaçla bayıltır. Hayri, Billur’la karşılaşıp ona bir akrabasının oğlunun hasta olduğunu söyler. Billur onu alıp doktor olan teyzesinin yanına götürür.

Nalan, kendisinden izin isteyen Hayri’nin Billur’la buluştuğunu görüp onu takip eder. Daha sonra onların oturup yemek yediğini görüp yanına gider. Onu yalancılıkla suçlar. Hayri, Nalan’a, şımarıklık yaptığını onun için kendisinin ne ifade ettiğini, onun kendisini sadece şoförü olarak mı gördüğünü öğrenmek ister.

Camdaki Kız 146. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Hayri Nalan’ın Yaptıklarına Sert Çıkıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler