Salı, Mayıs 11, 2021
Ana Sayfa Diziler Camdaki Kız 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat'ın Cana İle Görüşmesi İfşa...

Camdaki Kız 3. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Sedat’ın Cana İle Görüşmesi İfşa Oluyor!

-

Kanal D’nin yeni dizisi Camdaki Kız, reytinglerde ilk sıradaki yerini almayı başardı. Dizi 2. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Rafet, Nalan ve ailesini otele davet ediyor. Feride’nin gözü Sedat’ı hiç tutmuyor. Sedat Nalan’ı, dışarı çıkarıyor. Magazinciler peşlerine düşünce onu, evine götürüyor. Nalan, gördükleri karşısında düşüp bayılıyor. Camdaki Kız 3. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Sedat’ın, Cana ile görüşmesi ifşa oluyor.

Perşembe Dizileri 2020

Sedat’ın Cana İle Görüşmesi İfşa Oluyor!

Camdaki Kız 3. bölüm 1. fragmanında; Sedat, Cana ile görüşmeye devam ediyor. Ancak, bu görüşme görüntülenip ifşa oluyor. Haberi alan Rafet, deliye dönüyor. Feride’nin, Nalan’a olan eziyetleri daha şiddetleniyor. Sedat, Nalan’la buluştuklarında bu günlerin kendileri için daha iyi günler olduğunu söylüyor.

İşte Camdaki Kız 3. bölüm 1. fragmanı…

CAMDAKİ KIZ 2. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

Rafet, Nalan ve ailesini tanışma yemeği için oteline davet ediyor. Paraya kıyıp onlara, muhteşem bir sofra hazırlatıyor. Feride, onların ayaklarına gittikleri için kocasının başının etini yiyor. Bu arada Feride’yi, Sedat’ın eline bile dokunmaması için sıkı sıkı tembihliyor.

Yemekten sonra aile hemen odalarına çekiliyor. Feride, Sedat’ın kızını rahatsız etmesinden korkup uyku uyuyamıyor. Eşi, ona zorla ilacını verip uyumasını sağlıyor. Nalan, o gece annesinin istemesi üzerine korseyle uyumak zorunda kalıyor.

Rafet, Nalan’la konuşmak için onu sahura çağırıyor. Babasının izniyle sahur yemeğine iniyor. Korse yüzünden tuvalete gidemeyen Nalan, Rafet beyle konuşurken çok zor anlar yaşıyor. Otele döndüklerinde annesinin sert bakışlarıyla karşılaşan Nalan, korseyi çıkartıp tuvalete gitmek için annesiyle odaya çıkıyor.

Nalan ile Sedat’ın nişan yüzükleri takılıyor. Nişandan sonra Rafet, çocukların baş başa dışarı çıkmalarını istiyor. Feride, onların dışarı çıkmalarına izin veriyor. Ancak, telefonu hiç kapatmamasını onları dinleyeceğini söylüyor. İkilinin yolda Magazinciler peşini bırakmıyor. Sedat, Nalan’ı evine götürüyor.

Nalan, giydiği korsenin sıkılığından nefes bile almakta zorlanıyor. Hemen tuvalete gidip kusmaya başlıyor. Orada, kadın eşyaları görüyor. Annesi telefonda, hemen kızının oradan çıkmasını istiyor. Nalan, evden dışarı çıkmaya çalışırken Sedat’ın yatak odasına giriyor. Gördüğü manzara karşısında düşüp bayılıyor.CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Amca Cumali Çareyi Kaçmakta Buluyor

Çukur 4. Sezon 37. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Amca Cumali Çareyi...

0
Show Tv'nin fenomen dizisi Çukur, 4. sezon 36. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Kardaca'nın cenazesi büyük üzüntü içerisinde defnediliyor. Tüm Koçovalılar aynı...
kim-kardashian-ayaklariyla-dalga-konusu-oldu

Kim Kardashian Ayaklarıyla Dalga Konusu Oldu