Ana SayfaDizilerHızlı ve Öfkeli 9'dan İkinci Fragman 'In Yeni Afiş Ve Görselleri...

İlgili Postlar

Hızlı ve Öfkeli 9’dan İkinci Fragman ‘In Yeni Afiş Ve Görselleri…

Ne kadar hızlı olursa olsun, hiç kimse geçmişinden kaçamaz. Hızlı ve Öfkeli 9, 20 yıldır devam eden ve tüm dünyada 5 milyar dolardan fazla kazanç elde eden efsanenin dokuzuncu bölümünün İkinci Fragman ‘In Yeni Afiş Ve Görselleri Yazımızda…

Hızlı ve Öfkeli setinden inanılmaz görüntüler

Hızlı Ve Öfkeli 9’dan İkinci Fragman ‘In Yeni Afiş Ve Görselleri…

Vin Diesel’in namı değer Dom Toretto karakteri, oğlu küçük Brian ve Letty ile gözlerden uzakta, sessiz bir hayat sürmektedir. Ancak huzurlu çevrelerinin hemen ötesinde tehlikenin hep pusuda olduğunu bilmektedirler. Bu kez tehlike, Dom’u en sevdiklerini kurtarmak istiyorsa geçmişinin günahlarıyla yüzleşmeye zorlayacaktır. Ekibi, bugüne kadar karşılaştıkları en yetenekli suikastçı ve yüksek performans sürücüsünün, aynı zamanda Dom’un terk edilmiş erkek kardeşi olan Jakob’un (John Cena, gelecek The Suicide Squad filmi) liderliğindeki dünyayı yıkıcı bir planı durdurmak için bir araya gelir.

Aksiyon Londra’dan Tiflis ‘e Sokaklarına Kadar Son Hızla Devam Ediyor…

Hızlı ve Öfkeli 9’da serinin gişe rekortmenine dönüştüğü üçüncü, dördüncü, beşinci ve altıncı bölümlerinin yönetmenliğini yapmış olan Justin Lin yeniden yönetmenlik görevini üstleniyor. Aksiyon, Londra’dan Tokyo’ya, Orta Amerika’dan Edinburg’a ve Azerbaycan’daki gizli sığınaktan Tiflis’in kalabalık sokaklarına kadar son hızla tüm dünyada dolaşıyor. Yol boyunca eski arkadaşlar yeniden ortaya çıkacak, eski düşmanlar geri gelecek, tarih yeniden yazılacak ve ailenin gerçek anlamı daha önce hiç olmadığı şekilde sınanacak.

Reggaeton Fenomeni Sürpriz Konuk Oyuncu…

Filmde, kadroda yeniden rol alan Michelle Rodriguez, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Nathalie Emmanuel, Jordana Brewster ve Sung Kang ile Oscar® ödüllü Helen Mirren, Kurt Russell ve Akademi® ödüllü Charlize Theron oynuyor. Hızlı ve Öfkeli 9’da ayrıca Grammy ödüllü süper star Cardi B, Dom’un geçmişi ile bağlantılı bir kadın olan serinin yeni karakteri Leysa rolünü canlandırırken, Reggaeton fenomeni Ozuna da konuk oyuncu olarak yer alıyor.

Hızlı ve Öfkeli 9’un yapımcıları Neal H. Moritz p.g.a., Vin Diesel p.g.a., Justin Lin p.g.a., Jeff Kirschenbaum p.g.a., Joe Roth, Clayton Townsend p.g.a. ve Samantha Vincent. Universal Pictures sunar. Roth/Kirschenbaum Films iş birliğiyle bir Original Film/One Race Films/Perfect Storm yapımı. Bir Justin Lin filmi.

Hızlı ve Öfkeli 9 – Türkçe Dublajlı 2.Fragman;

Hızlı ve Öfkeli 9 – Türkçe Altyazılı 2.Fragman;

Hızlı ve Öfkeli Sosyal Medya Hesapları:

Facebook: https://www.facebook.com/HizliveOfkeliFilmi/

Twitter: www.twitter.com/UIPTurkiye

Instagram: www.instagram.com/uipturkiye

Youtube: https://www.youtube.com/UIPFilmcilik

Hızlı ve Öfkeli 9 Afiş
Hızlı ve Öfkeli 9 Afiş

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler