Pazar, Ağustos 1, 2021
Ana Sayfa Diziler Cam Tavanlar 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Cem'den Ayrılamayacağını Anlıyor!

Cam Tavanlar 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Cem’den Ayrılamayacağını Anlıyor!

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Cam Tavanlar, 6. yeni bölümüyle 14 temmuz çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Leyla, İskender’le yemeğe çıka. Ama aklı Cem’de kalır. Cem, Leyla’nın kendisini hiç sevmediğini düşünmeye başlar. İkili aynı festivale gider. Cem, karşısında Suna’yı görünce şok olur. Leyla’da, Cem’i beklerken Suna’yla mı karşılaşıyor? Cam Tavanlar 6. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Leyla, Cem’den ayrılamayacağını anlıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Leyla Cem’den Ayrılamayacağını Anlıyor!

Cam Tavanlar 6. bölüm 2. fragmanında; Leyla, Cem’in kendisini kıskandığını anlıyor. Ama bunu onun itiraf etmesi için üzerine gidiyor. Cem, gitmek isterken Leyla onun gitmesini engelliyor.

İşte Cam Tavanlar 6. bölüm 2. fragmanı…

CAM TAVANLAR 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Leyla donmak üzereyken Cem, tüm gücüyle kapıya omuz atıp onu oradan çıkartır. Arka kapıdan Leyla’yı çıkarıp hastaneye götürür. Leyla, kendisine geldiğinde orada konuşulanları hatırlamaz. Kimseye bir şey söylemeden restorana döner.

Gala gecesi başlamadan Aylin ile İskender yine birbirlerine girer. Aylin, restoranı terk eder. Leyla, Aylın’i ikna edip onu mutfağa döndürür. Süreyya, Leyla’yı galaya hazırlıyor. Leyla’yı gören İskender ile Cem’in gözleri kamaşır.

İskender, galada Leyla’yı dansa kaldırmayı planlar. Cem ondan önce davranıp Leyla’yı bahçede dansa kaldırır. İkili ilk danslarını yaparken İskender onları görüp üzülür. Gala gecesi biter.

Haldun, Leyla’nın karşısına çıkıp onun bu işi başaramayacağını, dar boğazda olduğunu öğrendiği için Cem’in organizasyonu ona verdiğini söyler. Leyla, bu duruma çok üzülür. Cem, Leyla’ya kendisini anlatmaya çalışır. O ise Cem’i, yine dinlemez.

İskender, Leyla’yı bahçede ağlarken görür. Gidip Leyla’ya sarılıyor ve onu teselli eder. Leyla, o günden sonra Cem’le hiç konuşmaz. İskender, Leyla’yı yemeğe davet eder. Leyla, İskender’in kendisine aşkını ilan edeceğini Şinasi’den öğrenir.

Cem’de İskender’den öğrenir. Tülay Leyla’yı ziyarete gider. Leyla’ya, tedarikçilere dava açma işinden Cem’in haberi bile olmadığını Haldun beyin yaptığını söyler. Bu sefer Leyla, Cem’in projesini onaylamadığı için üzülmeye başlar.

Cem, dedesiyle konuşur. Dedesi Cem’den, gidip Leyla’ya konuşmasını ister. Ama o Leyla’nın kararını vermesini beklemeyi tercih eder. Leyla hazırlanıp İskender’le buluşur. Tam İskender’in arabasına binecekken Cem gelir ve Leyla’ya, onunla konuşmak istediğini söyler.

 Cam Tavanlar 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cem’in Eski Sevgilisi Mi Ortaya…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Lider Şahin Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi

Lider Şahin Aylar Sonra Yeni Sevgilisi İle İlk Defa Görüntülendi…

0
Haklarında aşk iddiaları çıkıp bir türlü görüntülenemeyen Lider Şahin İle Ecem Çırpan, sürpriz bir şekilde geçtiğimiz gün Nişantaşı'nda objektife yansıdı. Sevgililer ilk defa el...
Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi

Şarkıcı Gökçe Gözyaşları İçinde Yardım İstedi…

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu

Meryem Uzerli Kapak Kızı Oldu