Cuma, Ağustos 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Cam Tavanlar 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cem'in Eski Sevgilisi Mi Ortaya...

Cam Tavanlar 6. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Cem’in Eski Sevgilisi Mi Ortaya Çıkıyor?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Cam Tavanlar, 6. yeni bölümüyle 14 temmuz çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Leyla ile Cem, gala gecesini tamamlar. Haldun, gece bittikten sonra Leyla’ya Cem’in ona acıdığı için bu organizasyonu verdiğini söyler. Bunu duyan Leyla, Cem’le konuşmaz. İskender, duygularını açıklamak için Leyla’yı yemeğe davet eder. Cam Tavanlar 6. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Cem’in eski sevgilisi mi ortaya çıkıyor?

Çarşamba Dizileri 2020

Cem’in Eski Sevgilisi Mi Ortaya Çıkıyor?

Cam Tavanlar 6. bölüm 1. fragmanında; Leyla, İskender’le yemeğe çıkıyor. Ama aklı Cem’de kalıyor. Cem, Leyla’nın kendisini hiç sevmediğini düşünmeye başlıyor. İkili aynı festivale gidiyor. Cem, karşısında Suna’yı görünce şok oluyor. Leyla’da, Cem’i beklerken Suna’yla mı karşılaşıyor?

İşte Cam Tavanlar 6. bölüm 1. fragmanı….

 

LCAM TAVANLAR 5. BÖLÜM ÖZETİ!

Leyla donmak üzereyken Cem, tüm gücüyle kapıya omuz atıp onu oradan çıkartır. Arka kapıdan Leyla’yı çıkarıp hastaneye götürür. Leyla, kendisine geldiğinde orada konuşulanları hatırlamaz. Kimseye bir şey söylemeden restorana döner.

Gala gecesi başlamadan Aylin ile İskender yine birbirlerine girer. Aylin, restoranı terk eder. Leyla, Aylın’i ikna edip onu mutfağa döndürür. Süreyya, Leyla’yı galaya hazırlıyor. Leyla’yı gören İskender ile Cem’in gözleri kamaşır.

İskender, galada Leyla’yı dansa kaldırmayı planlar. Cem ondan önce davranıp Leyla’yı bahçede dansa kaldırır. İkili ilk danslarını yaparken İskender onları görüp üzülür. Gala gecesi biter.

Haldun, Leyla’nın karşısına çıkıp onun bu işi başaramayacağını, dar boğazda olduğunu öğrendiği için Cem’in organizasyonu ona verdiğini söyler. Leyla, bu duruma çok üzülür. Cem, Leyla’ya kendisini anlatmaya çalışır. O ise Cem’i, yine dinlemez.

İskender, Leyla’yı bahçede ağlarken görür. Gidip Leyla’ya sarılıyor ve onu teselli eder. Leyla, o günden sonra Cem’le hiç konuşmaz. İskender, Leyla’yı yemeğe davet eder. Leyla, İskender’in kendisine aşkını ilan edeceğini Şinasi’den öğrenir.

Cem’de İskender’den öğrenir. Tülay Leyla’yı ziyarete gider. Leyla’ya, tedarikçilere dava açma işinden Cem’in haberi bile olmadığını Haldun beyin yaptığını söyler. Bu sefer Leyla, Cem’in projesini onaylamadığı için üzülmeye başlar.

Cem, dedesiyle konuşur. Dedesi Cem’den, gidip Leyla’ya konuşmasını ister. Ama o Leyla’nın kararını vermesini beklemeyi tercih eder. Leyla hazırlanıp İskender’le buluşur. Tam İskender’in arabasına binecekken Cem gelir ve Leyla’ya, onunla konuşmak istediğini söyler.

Cam Tavanlar 6. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Leyla’nın Kafası İyice Karışıyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Musfata Sandal İbrahim Çelikkol’un Mesajını Aktardı

0
Ülkemizin dört bir yanında devam eden orman yangınları hepimizin içini dağladı. Bu dönemde herkes yangın yerlerindeki ekiplere, gönüllülere ve yangınzedelere destek için güçlerini birleştirdi....
Edis'den Alışklanacak Hareket

Edis’den Alışklanacak Hareket

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler