Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Esra Çınar'ın Sorusuna Ne...

Aşk Mantık İntikam 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Esra Çınar’ın Sorusuna Ne Cevap Verecek?

-

Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Ozan, Esra ile Çınar’ın birlikte vakit geçirmesinden rahatsız oluyor. Üzerine ikili partide de eğleniyor. İçkiyi fazla kaçıran Esra, Ozan’ın evliliği hakkında ileri geri konuşup partiyi terk ediyor. Çınar, Esra’ya Ozan ile arasında ne olduğunu soruyor. Esra, Çınar’ın sorusuna ne cevap verecek?

Cuma Dizileri 2020

Esra Çınar’ın Sorusuna Ne Cevap Verecek?

Aşk Mantık İntikam 5. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Esra ile Ozan, terasta mahsur kalıyorlar. Çağla, hava almak için çıktığı terasta ikisini görünce çok şaşırıyor ve orada ne yaptıklarını soruyor. Esra hemen, hava almak için çıktığını Ozan beyin de orada olduğunu kapıyı yanlışlıkla kapatınca orada kaldıklarını söylüyor.

AŞK MANTIK İNTİKAM 4. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLDU?

İşle pek alakası olmayan ve gece hayatına düşkün Çınar, işe büyük bir hevesle gidiyor. Bunu fark eden Çağla, Çınar’daki bu değişikliğin sebebinin Esra olduğunu anlıyor. Esra, Çınar’ı annesinin restoranına götürüyor. Çınar, annesinin işlerinin iyi olmadığını öğrenince hemen orayı uygulamaya dahil ediyor.

Menekşe’nin dükkanı dolup taşıyor. Bu durum Zümrüt’ün hoşuna gitmiyor ve bir hinlik düşünmeye başlıyor. Çınar ile Esra, tüm mahalledeki esnafı uygulamaya dahil ediyor. Tüm mahalle esnafının işleri uygulama sayesinde açılıyor.

Çağla’nın doğum günü partisine Çınar, Esra’yı da davet ediyor. Esra, annesinin ısrarıyla partiye katılıyor. Çınar, Esra’nın partiye gelmesiyle mutluluktan havalara uçuyor. Ozan Esra’yı Çınar’dan kıskanmaya başlıyor.

Bunu fark eden Esra, keyfini çıkarıyor. Esra, içkiyi fazla kaçırıyor. Kızlar aralarında Ozan’ı terk eden eski eşi hakkında ileri geri konuşuyorlar. Bu duruma dayanamayan Esra, bir arkadaşının Ozan beyin eski eşini tanıdığını, aslında onun evlilik için çok fedakarlıkta bulunduğunu söylüyor.

Ozan, eski eşi hakkında konuşulmasını istemediğini söylüyor. Esra, hemen partiyi terk ediyor. Ozan, onu arabasına bindirip evine bırakmak istiyor. Zorla da olsa Esra, arabaya biniyor. Ancak, uyuya kalıyor. Ozan, mecburen Esra’yı evine götürmek zorunda kalıyor.

Esra, Ozan’ın kendisine aldığı yeni elbiseyle şirkete iniyor. Partiden sonra Esra’ya ulaşamayan Çınar ona, Ozan’la her karşılaştıklarında gerildiklerini anladığını ve aralarında ne olduğunu soruyor.

Aşk Mantık İntikam 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Ozan Yine Esra’nın Kalbini…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Seren Serengil Tartışacak Birini Buldu

Seren Serengil Denizin Ortasında da Tartışacak Birini Buldu….

0
Ünlü magazin sunucusu Seren Serengil, Göcek koyunda denizde yatıyla tatil yaparken de tartışacak birini buluverdi. Cesur sunucu, Göcek'te demir atmış olan yatının yanına yaklaşan...
Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!