Perşembe, Ağustos 5, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 26. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Maraşlı Ölüyor Mu?

Maraşlı 26. Bölüm Final Fragmanı Yayında! Maraşlı Ölüyor Mu?

-

Atv’nin büyük bir ilgiyle izlenen dizisi Maraşlı, final bölümüyle 13 temmuz salı günü ekrana veda edecek. Dizinin son bölümünde; Mahur, Maraşlı’ya Mehmet İnce olduğunu öğrendiğini söyler. O ise, onun kim olduğunu bilmediğini söyleyip Hilal’in yanına gider. Onun hasta olduğunu anlayan Mahur, Maraşlı’yı arayıp onunla buluşur. Mahur, Maraşlı’nın teslim olmasını sağlar. Maraşlı 26. bölüm final fragmanı yayınlandı. Maraşlı ölüyor mu?

Salı Dizileri 2020

Maraşlı Ölüyor Mu?

Maraşlı 26. bölüm final fragmanında; Mahur, Maraşlı’yı kendi elleriyle teslim ettikten sonra büyük bir üzüntü içerisine giriyor. Maraşlı, Mahur’a düştüğü karanlıktan kendisini kurtarması için yalvarıyor. Yaralanan Maraşlı’yı Mahur, hastaneye yetiştiriyor. Mahur, Celal Kün’ün mezarı başında göz yaşı döküyor. Maraşlı ölüyor mu?

İşte Maraşlı 26. bölüm final fragmanı…

 

MARAŞLI 25. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur, nikah günü alacakları memura Maraşlı’nın yerine onun adını Mehmet İnce olduğunu söyler. Maraşlı, Mahur’a büyük bir tepki verir. Mehmet İnce’nin kim olduğunu sorar. Mahur, Maraşlı’ya sitem edip neden gerçek kimliğini sakladığını sorar.

Maraşlı ise, hemen Mahur ile birlikte Dilara’nın yanına gider. Dilara, onun yüzüne Mehmet İnce olduğunu babasının ise onun yüzünden öldüğünü söyler. Maraşlı, daha sonra Hilal’in yanına gider. Ona Mehmet İnce’nin kim olduğunu sorar.

Onun ciddi olduğunu gören Hilal, korkarak onun olduğunu söyler. Maraşlı, kızına adını sorar. Oda Mehmet, deyince Maraşlı kendisini kaybeder. Ortalığı yıkıp dökmeye başlar. Sonra, doğup büyüdüğü eve gidip geçmişiyle yüzleşir.

Hurdacı, Savaş’ın annesini rehin alıp onunla pazarlığa oturur. Ona, torunu Zeliş’i getirmesi karşılığında annesini ona vereceğini söyler. Savaş, Zeliş’i kaçırır. Zelişi, Hurdacı’ya verince annesini ondan alamayacağını ve onun kendisini öldüreceğini bildiği için Hilal’i yanına çağırır.

Ona Zeliş’i verir ve karşılığında Hurdacı’nın adresini ona verip annesini onun elinden kurtarmasını ister. Hilal, Hurdacı’nın mekanına operasyon düzenler. Ama ne Hurdacı’yı nede Savaş’ın annesini bulamaz. Hurdacı, Savaş’ı arayıp annesini gönderdiği konuma bırakacağını söyler.

Savaş, oraya gittiğinde annesini ölü olarak bulur. Maraşlı, geçmişine bir yolculuk yaptıktan sonra, Zeliş’in telefonuyla kendisine gelir. Zeliş, Savaş tarafından kaçırıldığını ve annesinin kendisini kurtardığını söyler.

Maraşlı, Mahur’a kendisinde olduğunu ve alması gereken intikamları olduğunu, söyleyip ona veda eder gibi bir mesaj gönderir. Mahur, hemen Maraşlı’yı arayıp evlendikten sonra gidecekleri yere çağırır.

Maraşlı, oraya gelir ve Mahur’a aldığı yüzüğü ona gösterir. Mahur, yaptığı şey için önce ondan özür dileyip onu çok sevdiğini söyler. Daha sonra içeri Hilal ve ekibi girer. Maraşlı, silahına sarılır. Mahur ise, onu engeller.

Maraşlı 26. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Mahur Maraşlı’nın Teslim Olmasını Sağlıyor!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

0
Afet bölgesinde olan ünlü sanatçı Haluk Levent, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kurucusu olduğu AHBAP Derneği'yle harekete geçti. Haluk Levent yangınlar için helikopter kiraladı....
Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler

Şeyma Subaşı Deniz Akkaya'yı Çıldırttı

Şeyma Subaşı Deniz Akkaya’yı Çıldırttı

Canan Ergüder'in Son Hali

Canan Ergüder’in Son Hali