Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Cam Tavanlar 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Seçimini Kimden Yana Yapacak?

Cam Tavanlar 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Seçimini Kimden Yana Yapacak?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Cam Tavanlar, 5. yeni bölümüyle 7 temmuz çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Leyla ile Cem, romantik bir dans eder. İskender, onların tutkulu dansını görüp, aralarında bir şey olduğundan emin olur. Ne oluyorsa Cem, Leyla’yı yine hayal kırıklığına uğratır. İskender ise, Leyla’ya sarılıp onu teselli eder. Cam Tavanlar 5. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Leyla, seçimini kimden yana yapacak?

Çarşamba Dizileri 2020

Leyla Seçimini Kimden Yana Yapacak?

Cam Tavanlar 5. bölüm 2. fragmanında; Leyla, eski sekreterinden Haldun beyin Cem üzerinden oynadığını oyunu öğreniyor. İskender, Leyla’ya hislerini sonunda açıklıyor. Cem de, Leyla’ya olan hislerini açıklamak istiyor. İki aşk arasında kalan Leyla, ne yapacak?

İşte Cam Tavanlar 5. bölüm 2. fragmanı…

CAM TAVANLAR 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Restoranda işler yolunda gitse de, Leyla’nın tefeciye olan borcunun günü gelir. Tefeci, gelip Leyla’yla ortak olmak ister. Cem, yurt dışına gidip projesini onaylatır. Leyla, onun gidip dönmeyeceğini düşünmeye başlar.

Yurt dışından dönen Cem, büyük bir filmin galasının organizasyon işini alır. Ancak Asude, oraya yetmez. Cem, gala olduğu için davetlileri uzaklara taşımak istemez ve Leyla’nın iş yerini kiralamak ister.

Bu görevi de İskender’e verir. İskender, bu konuşmayı yapmak istemezse de Leyla’yla konuşup bu teklifi ona sunar. Restoranını dar boğazdan kurtarmak için Leyla bir yatırımcı bulur. Oda, Cem’in dedesi çıkınca bu yatırımcıyı ret etmek zorunda kalır.

Cem’in, gala teklifini kabul etmek zorunda kalır. Bu seferde, Aylin ile İskender’in birlikte çalışması gerekir. Ama ikili bir araya gelip çalışmak istemez. Onlar tartışırken Leyla, derin dondurucudaki problemi çözmeye çalışır.

O sırada Cem içeri giriyor ve kapı kapanır. İnci, Leyla’nın iş yerinin tanıtımını ünlü bir dergide yapar. Ancak eşi, bunu anlayıp bu tanıtımı, Leyla’nın iş yerini karalama kampanyasına dönüştürür.

Leyla ile Cem, derin dondurucunun içinde kapalı kalır. Cem, Leyla’yı hayatta bırakmak için elinden geleni yapar. Son anda, tüm gücüyle kapıya omuz vurup açar. Leyla’yı, donmak üzereyken baygın halde dışarı çıkarır.

Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Dizi Final Mi Yapacak?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Seren Serengil Tartışacak Birini Buldu

Seren Serengil Denizin Ortasında da Tartışacak Birini Buldu….

0
Ünlü magazin sunucusu Seren Serengil, Göcek koyunda denizde yatıyla tatil yaparken de tartışacak birini buluverdi. Cesur sunucu, Göcek'te demir atmış olan yatının yanına yaklaşan...
Yusuf Güney, hakkında çıkan iddialarla ilgili ilk kez konuştu

Yusuf Güney Taksi Şoförüyle Gergin Anlar Yaşadı!

Merve Boluğur'dan Şaşırtan Açıklama!

Merve Boluğur’dan Şaşırtan Açıklama!

Volkan Konak, Psikolojik Tedavi Gördüğünü Açıkladı!