Cuma, Ağustos 6, 2021
Ana Sayfa Diziler Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Dizi Final Mi Yapacak?

Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber! Dizi Final Mi Yapacak?

-

Show Tv’nin sevilen dizisi Cam Tavanlar, 5. yeni bölümüyle 7 temmuz çarşamba günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Leyla ile Cem, romantik bir dans eder. İskender, onların tutkulu dansını görüp, aralarında bir şey olduğundan emin olur. Ne oluyorsa Cem, Leyla’yı yine hayal kırıklığına uğratır. İskender ise, Leyla’ya sarılıp onu teselli eder. Cam Tavanlar dizisinden kötü haber geldi. Dizi final mi yapacak?

Çarşamba Dizileri 2020

Cam Tavanlar Dizisinden Kötü Haber Geldi!

Show Tv’nin yaz dizisi Cam Tavanlar, aslında çok güzel bir çıkış yapmıştı. Ancak dizi, beklenen reytingleri elde edemedi. Böyle olunca da kanal diziye final kararı aldı. Yeni sezona kalmayacağı kesinleşen Cam Tavanlar dizisinin, bu ayın sonunda final yapması bekleniyor.

CAM TAVANLAR 4. BÖLÜM ÖZETİ!

Restoranda işler yolunda gitse de, Leyla’nın tefeciye olan borcunun günü gelir. Tefeci, gelip Leyla’yla ortak olmak ister. Cem, yurt dışına gidip projesini onaylatır. Leyla, onun gidip dönmeyeceğini düşünmeye başlar.

Yurt dışından dönen Cem, büyük bir filmin galasının organizasyon işini alır. Ancak Asude, oraya yetmez. Cem, gala olduğu için davetlileri uzaklara taşımak istemez ve Leyla’nın iş yerini kiralamak ister.

Bu görevi de İskender’e verir. İskender, bu konuşmayı yapmak istemezse de Leyla’yla konuşup bu teklifi ona sunar. Restoranını dar boğazdan kurtarmak için Leyla bir yatırımcı bulur. Oda, Cem’in dedesi çıkınca bu yatırımcıyı ret etmek zorunda kalır.

Cem’in, gala teklifini kabul etmek zorunda kalır. Bu seferde, Aylin ile İskender’in birlikte çalışması gerekir. Ama ikili bir araya gelip çalışmak istemez. Onlar tartışırken Leyla, derin dondurucudaki problemi çözmeye çalışır.

O sırada Cem içeri giriyor ve kapı kapanır. İnci, Leyla’nın iş yerinin tanıtımını ünlü bir dergide yapar. Ancak eşi, bunu anlayıp bu tanıtımı, Leyla’nın iş yerini karalama kampanyasına dönüştürür.

Leyla ile Cem, derin dondurucunun içinde kapalı kalır. Cem, Leyla’yı hayatta bırakmak için elinden geleni yapar. Son anda, tüm gücüyle kapıya omuz vurup açar. Leyla’yı, donmak üzereyken baygın halde dışarı çıkarır.

 Cam Tavanlar 5. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Leyla Teselliyi İskender’in Kollarında Buluyor!CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Musfata Sandal İbrahim Çelikkol’un Mesajını Aktardı

0
Ülkemizin dört bir yanında devam eden orman yangınları hepimizin içini dağladı. Bu dönemde herkes yangın yerlerindeki ekiplere, gönüllülere ve yangınzedelere destek için güçlerini birleştirdi....
Edis'den Alışklanacak Hareket

Edis’den Alışklanacak Hareket

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Haluk Levent Yangınlar İçin Helikopter Kiraladı

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler

Aygün Aydın ve Hakan Sabancı Cephesinde Yeni Gelişmeler