Çarşamba, Temmuz 28, 2021
Ana Sayfa Diziler Maraşlı 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı'yı Polise Teslim Mi Ediyor?

Maraşlı 25. Bölüm 1. Fragmanı Yayında! Mahur Maraşlı’yı Polise Teslim Mi Ediyor?

-

Atv’nin sevilen dizisi Maraşlı, 25. yeni bölümüyle 6 temmuz salı günü ekrana gelecek. Dizinin son bölümünde; Maraşlı, Savaş’ın adamları tarafından rehin alınır. Savaş, Hurdacı’dan 50 milyon karşılığında Maraşlı’yı ona verir. Necati, Hurdacının mekanına baskın düzenleyip Maraşlı’yı kurtarır. Mahur, Maraşlı’nın gerçek kimliğini öğreniyor. Maraşlı 25. bölüm 1. fragmanı yayınlandı. Mahur, Maraşlı’yı polise teslim mi ediyor?

Salı Dizileri 2020

Mahur Maraşlı’yı Polise Teslim Mi Ediyor?

Maraşlı 25. bölüm 1. fragmanında; Mahur, gözleriyle Mehmet İnce’nin nasıl Maraşlı kimliğine girdiğini ve kendisinin ilgisini çekmek için neler planladığını Hilal’in izlettiği videodan görüyor. O ise kendi intikamı peşine düşüyor ve Maraşlı kimliğinden kopmak istemiyor. Mahur, Maraşlı’yı çok sevdiğini söyleyip onun teslim olmasını istiyor.

İşte Maraşlı 25. bölüm 1. fragmanı..

MARAŞLI 24. BÖLÜM ÖZETİ!

Mahur Maraşlı’ya, evlenme teklifini kabul ettiğini söyler. Maraşlı, Savaş’ın adamlarının peşlerinde olduğunu bildiği için oradan çıkmak ister. Ancak, kaçamadan üzerilerine kurşunlar yağar.

Maraşlı, Mahur’u oradan uzaklaştırıp kendisi, Savaş’ın adamlarıyla çatışmaya girer. Mahur, telefon çeken bir yer bulup polisten yardım ister. Polis gelene kadar Savaş’ın adamları Maraşlı’yı kaçırır.

Savcı Tolga, yaralı bir şekilde hastaneye kaldırılır. Savaş, deşifre olur. Yurt dışına kaçmak ister. Ancak acil paraya ihtiyacı vardır. Hurdacı’yı arayıp Maraşlı’nın elinde olduğunu, onun verme karşılığında ondan elli milyon lira para ister.

Hurdacı, o parayı Savaş’a verip Maraşlı’yı alır. Oğluyla geçmişe doğru bir yolculuğa çıkar. Maraşlı’ya, oğlunun ölümüne onun neden olduğunu yüzüne vurur. Mehmet İnce olduğunu kabul etmeyen Maraşlı, gerçeklerden kaçar.

Mahur, Maraşlı’dan haber alamadığı için kahrolur. Necati, kardeşinin üzülmesine dayanamaz ve tek başına Hurdacı’nın mekanını basıp adamlarını etkisiz hale getirir. İçeri girip Maraşlı’yı oradan kurtarır.

Hurdacı, Maraşlı’nın kaçırılmasından sonra Savaş’a verdiği paraları geri alır. Savaş, iyice köşeye sıkışır. Savcı, onun yurt dışına kaçacağını bildiği için tüm emniyet güçlerini seferber eder.

Maraşlı, Hilal’in zoruyla Psikolog ile görüşmeye gider. Psikolog, çocukluğuyla ilgili soru sorduğu zaman Mehmet’in Maraşlı kimliğine büründüğünü anlar. Hilal, bu durumu kuruma bildirmek zorunda kalır.

Mahur, hemen halasıyla birlikte nikah hazırlıklarına başlar. Kendisine gelinlik almaya gider. Dilara, Mahur’un nerede olduğunu öğrenip yanına gider. Ona, Maraşlı’nın aslında Mehmet İnce olduğunu söyler.

Mahur, ona inanmak istemez. Nikah başvurusu için Maraşlı ile buluşur. Memur, sırayla isimlerini sorar. Sıra Maraşlı’ya gelince Mahur, onun adının Mehmet İnce olduğunu söyler.

Maraşlı Dizisinin Final Tarihi Netleşti!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Çınar'dan Esra'ya Aşk İtirafı Geliyor

Aşk Mantık İntikam 6. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Çınar’dan Esra’ya Aşk...

0
Fox Tv’nin sevilen dizisi Aşk Mantık İntikam, 6. yeni bölümüyle 30 temmuz cuma günü ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Ozan, Çınar’ın Esra’nın elini tutmasını çok...