Cumartesi, Temmuz 24, 2021
Ana Sayfa Diziler Cam Tavanlar 4. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Leyla ile Cem Mahsur Kalıyor!

Cam Tavanlar 4. Bölüm 3. Fragmanı Yayında! Leyla ile Cem Mahsur Kalıyor!

-

Show Tv’nin yeni dizisi Cam Tavanlar, 4. yeni bölümüyle yarın akşam ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde; Cem, kendisine Leyla üzerine oynanan oyunları öğreniyor mu bilinmez, onu bu zor günlerinde yalnız bırakmaz. Leyla, fenalaşır. Cem ise, onu kendisine getirmeye çalışır. Leyla, kendisine gelirken Cem’in ismini sayıklar. Cam Tavanlar 4. bölüm 3. fragmanı yayınlandı. Leyla ile Cem, soğuk hava deposunda mahsur kalıyor.

Çarşamba Dizileri 2020

Leyla ile Cem Mahsur Kalıyor!

Cam Tavanlar 4. bölüm 3. fragmanında; Cem, Leyla ile konuşmaya yanına gidiyor. Ancak üzerilerine kapı kapanıyor ve ikili soğuk hava deposunda mahsur kalıyor. Cem, Leyla donmasın diye onu ısıtmaya çalışıyor.

İşte Cam Tavanlar 4. bölüm 3. fragmanı…

CAM TAVANLAR 3. BÖLÜM ÖZETİ!

Leyla ile Cem’in arası düzelmeye başlar. Haldun, Leyla’nın yurt dışı projesini gitmeden sildiğini öğrenir. Sekreterine onu arattırıp, onun projesini Cem’in istediğini söyler. Leyla, Cem’in böyle bir şey yaptığı için çok sinirlenir.

Bundan Cem’in haberi bile yoktur. İskender ile Cem, rezervasyon yaptırıp Leyla’nın restoranına tadım yapmak için giderler. Tüm yemekleri tadan İskender, yemekleri mükemmel bulur.

İnci, Leyla’nın restoranına gidip ona yardım etmek istediğini söyler ve onun ünlü bir dergiye röportaj vermesi için konuşur. Bunu öğrenen Haldun, İnci’ye çok kızar. Onu küçültücü kelimeler sarf eder.

İskender, Leyla’nın evine gidip ona duygularını açmak ister. Onlar beraberken Cem gelir. İskender’in onun evinde olduğunu görünce Leyla’yı kıskanır. İskender’i, Londra’daki restorana göndermek ister.

Cem, yurt dışı projesini tamamlar. Danışman olarak Leyla aranır. Leyla, Cem’in projesini çok beğenir. Ama tedarikçilerinden biri arayıp, Asude’nin kendisine dava açtığını söyler. Leyla, bunu yapanın ise Cem olduğunu öğrenir.

Bunun üzerine Cem’in projesini beğenmediği raporunu verir. Cem, projesini beğenmeyen danışmanın Leyla olduğunu öğrenir. İskender, özel bir menü hazırlayıp Leyla’yı Asude’ye davet eder. Durumu Cem’e de söyleyip izin alır.

Leyla, kapıdan içeri alınmaz ve bunu Cem’in istediğini öğrenir. Cem, İskender’in yanına gidip Leyla’ya hazırlanan masayı kaldırtır. İskender, Cem’in bu tepkisinin nedenini anlayamaz.

Cam Tavanlar 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Leyla Kalbinin Sesini Dinleyecek Mi?CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor

Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor…

0
Yer aldığı projelerde adından bolca söz ettiren ünlü oyuncu Selçuk Kılıç, yeni filmi için hazırlıklara başladı. Selçuk Kılıç Başrole Hazırlanıyor. Detaylar Haberimizde... Selçuk Kılıç “Sarp”...
Karsu Vereceği Konserler İle 'Sonunda' Sahnede

Karsu Vereceği Konserler İle ‘Sonunda’ Sahnede…

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: "Söyle"

Kolpa Ve Zeo Jaweed’den Yepyeni Bir Şarkı: “Söyle”

Ajda Pekkan'ın Gerçek Yaşı

İşte Ajda Pekkan’ın Gerçek Yaşı…