Magazin Haberleri » Ünlüler » Buse Varol’dan Şevval Şahin’e Büyük Gönderme…
Buse Varol'dan Gönderme
Buse Varol'dan Gönderme

Buse Varol’dan Şevval Şahin’e Büyük Gönderme…

Ünlü şarkıcı Alişan’ın oyuncu eşi Buse Varol, 1,5 yaşındaki oğulları Burak’ın, sosyal medyadan İstiklal Marşı’nı okuduğu o anları takipçileri için yayınladı. Güzel oyuncunun son paylaşımı akıllara, konuk olduğu programda İstiklal Marşı’nı bilemeyen Miss Turkey 2018 güzeli Şevval Şahin’i getirdi. Detaylar Haberimizde..


Şevval Şahin Katıldığı Programı Dava Ediyor

Buse Varol’dan Şevval Şahin’e Büyük Gönderme…

2018 Miss Turkey güzeli Şevval Şahin, CNN Türk’te izlenilen ‘Sorgu Sual’ programında yöneltilen soruların karşısında cevapsız kalarak zor anlar yaşamış ve stüdyoyu terk etmek istemişti. Sorgu Sual’de Sağlık Bakanı Fahrettin Koca ve Fahrettin Koca ile ilgili yöneltilen sorulara sessiz kalan Şevval Şahin’e sosyal medya üzerinden destek mesajlarının yanı sıra tepkili mesajlarında hedefi haline gelmişti..

Buse Varol Kimdir?

Buse Varol’un Paylaşımı Sosyal Medyada Gündem Oldu

Ünlü türkücü Alişan’ın oyuncu eşi Buse Varol, Türkiye güzeline büyük bir gönderme yaptı. Bir buçuk yaşlarındaki küçük Burak’a İstiklal Marşı’nı öğretmeye çalışan güzel oyuncu’nun bu paylaşım çok kısa zamanda sosyal medyada ilgi gördü..

Şevval Şahin Sosyal Medyanın Diline Düştü


 

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında Dilek Durukan

Dilek Durukan

İlginizi Çekebilir

Sunucu Buse İskenderoğlu Koronavirüse Yakalandı

Sunucu Buse İskenderoğlu Koronavirüse Yakalandı!

Koronavirüs salgını sürecinde yalı partilerine katıldığı haberleriyle sık sık gündeme gelen manken ve sunucu Buse İskenderoğlu koronavirüse yakalandı. Katıldığı yalı partisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir