Pazartesi, Eylül 20, 2021
Ana Sayfa Ünlüler Şevval Şahin Katıldığı Programı Dava Ediyor

Şevval Şahin Katıldığı Programı Dava Ediyor

-

Şevval Şahin CNN TÜRK’te yayınlanan Sorgu Sual programına katıldı. Programda İstiklal Marşı’nı okuyamayan Şahin programın yayınlanmamasını istediği kısımların yayınlanması üzerine programa dava açacağını söyledi.

Stüdyoyu Terk Edecektim

CNN TÜRK’te yayınlanan Sorgu Sual programına katılan Şevval Şahin programda İstiklal Marşı’nı okuyamamasının ardından tepki çekti. Daha önce de katıldığı bir programda konuşurken ingilizce kelimeler kullanması tepki çekmişti. Şahin kendisine gelen tepkilere sosyal medya hesabından açıklama yaptı. Şahin’in açıklaması;

“O masaya oturmamın sebebi tamamen sosyal proje ile alakalı olduğu içindi. Ama biz bir anlaşma yapmıştık. O anlaşmanın içerisinde de benim rahatsız olduğu konular hiçbir şekilde açılmayacaktı. Koronavirüs, parti, sevgilim ile ilgili sorular, Türklüğümü sorgulayan sorularla karşılaştım ve ilk etapta gerildim ve menajerime gittim. Stüdyoyu terk edecektim ama etmedim. Beni ikna ettiler ve ben yine o masaya oturdum.

Miss Turkey 2018 birincisinin estetiksiz halleri!

Proje için yayına dahil olduğunu söyleyen Şahin, “Ben amacın bu olmadığını, proje için geldiğimi söyledim. Onlarla bir anlaşma yaptım, kadına şiddete çok karşı olduklarını söylediler ve onlara inandım. Afrika’ya gitmem söz konusuydu ve her şeyi yuttum. Ben size inanıyorum, güveniyorum dedim ve yayınlamalarına izin verdim. Benim saklayacak hiçbir şeyim yok açıkçası.” dedi.

Şevval Şahin “Pişman Değilim”

“Evet, İstiklal Marşı’nı söylemedim. So what, so what (ne olmuş yani). Ama söylesem bu beni örnek Türk kadını mı yapacak? Rahatsız oldum, söylemedim. Yayınlanmayacak yerleri yayınladılar ve dava açıyorum. 6 yaşından beri İngiltere’deydim. Orada büyüdüm. Tüm eğitimimi İngilizce aldım. Bazı konuları bilmemem benim için çok normal. Bu beni daha mı az Türk yapıyor, bilmiyorum.”

“Oraya iyi niyetle gittim. O iki kadın beni çok iyi ikna ettiler. Çok iyi oynadılar. Hiçbir şey istediğim gibi gitmedi. Pişman mıyım? Hayır, değilim. İstediğiniz kadar Türklüğümü sorgulayabilirsiniz. Benim asıl niyetimi insanlar biliyor. Birçok kişiden destek alıyorum. Teşekkür ederim. Beni bu ülkede anlayan az kişi var ama ona bile minnettarım.” sözleriyle konuşmasını sonlandırdı.

Programda İstiklal Marşı’nı okuyamayan Şahin programın yayınlanmamasını istediği kısımların yayınlanması üzerine programa dava açacağını söyledi.

 CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

Miss Turkey 2021 Güzelleri Gelecek Planlarını Anlattı

0
Miss Turkey 2021 güzelleri gelecek planlarını anlattı. İşte o mini röportaj; DİLARA KORKMAZ ? Şu an kendini nasıl hissediyorsun? Heyecanım, mutluluğum çok yüksek. İnsanları gururlandırdığım için mutluyum....