Ana SayfaDedikoduBircan Bali, pek çok ünlü isim hakkında flaş açıklamalarda bulundu

İlgili Postlar

Bircan Bali, pek çok ünlü isim hakkında flaş açıklamalarda bulundu

Instagram canlı yayınlarında ünlü ve fenomen isimleri ağırlamaya devam eden karantina döneminin en çok gelişme gösteren isimlerinden Emre Kara’nın canlı yayın konuğu Bircan Bali oldu. Bircan Bali röportajı ve flaş açıklamaları haberimizde.

Bircan Bali kimdir?

Bircan Bali röportajı ve flaş açıklamaları

Emre Kara’ya samimi açıklamalarda bulunan Bircan Bali, pek çok ünlü isim hakkında flaş açıklamalarda bulundu.

43 kiloyla hamile kaldım şimdi 53 kiloyum. Doğuma 2.5 ayımız kaldı. Aslan ya da başak burcu olacak. İsmini henüz kararlaştırmadık ama iki ismi olacak. İkisini de ben koyacağım. Erkek olsaydı babası koyacaktı. Bir çorap bile almadım çünkü takipçiler benim yerime tüm hazırlığı yaptı.

Melikşah Altuntaş, beni net çok kıskanıyor

Mücbir Sebepler – Melikşah Altuntaş, beni hiç sevmiyor. Beni net çok kıskanıyor. Ben magazini artık parmağımın ucuyla yapıyorum ve söylediğim iki gün sonra çıkıyor. Bartu ‘Bircan Bali’ye hakkını teslim etmek istiyorum, yine bildi’ falan diyor. Melikşah da ‘ben istemiyorum, off geçelim” falan. Taklitimi yapmaya devam ederse belki işine yarar. Melikşah bu işi çok sevdi görürsün daha sonra magazin programı kovalayacak. Saniye saniye izlediğine kalıbımı basarım. Sorsak belgesel izliyor, arabesk dinlemiyor.

Bir şarkıcı kadınla ilgili bize uzaklaştırma kararı gelmiş. Küfür ettiği için biz de yayında eleştirdik. Günlük hayatında küfür etmeyi sevebilir. Ama yayında bunun doğru olduğunu söylememiz suç, izleyenleri yanlış yönlendirir. Bartu beni görür görmez kendi yayınlarına aldı ve küfürlü konuştu. ‘Böyle yaparsan ona benzersin’ dedim kapattım. Bartu normalde insanların suratına kapatıyor ya o gün de ben kapattım. Gerçekten kendine gelemedi, eli ayağı titredi. “Ben Bircan Balilendim ya” dedi. Bunu Melikşah’a yapmazdım. Bartu komplekssiz ve o diyalogları kaldıracak zekada. Ertesi gün kanala gittim ve bunu yaptığım için bana bir cumhurbaşkanı muamelesi yapıldı.

İrem Derici bana konuşma yasağı aldırmadı!

İrem Derici konuşma yasağı aldırmış da bu sosyal medyadan mı tebliğ ediliyormuş. Benim kocam avukat, ben hiçbir şey imzalamadım. Tebligat gelmedi. Geçerliliği yok. İstediğimi konuşabilirim. Kendisi sosyal medyadan paylaşmış onu da silmiş. İrem’i çok severim. Aramız da çok iyiydi. Tebliğ edilseydi olumlu ya da olumsuz hiçbir şey konuşamazdık hakkında. Şöyle bir zafiyet var; bu yasa kadına şiddet için çıkmıştır, kadına şiddet uygulayanlar kadınlara yaklaşamasın diye. Revize oldu. Şimdi ünlülere yaklaşamıyorlar, kadınlar hala dayak yemeye devam ediyor maalesef durum bu.

Demet Akalın evde kumandayla bile polemiğe girmiştir

Şöyle bir yöntem buldum. Demet Akalın bana her ay uzaklaştırma kararı alıyordu. Ben de ona ‘polemikler kraliçesi’ ismini takıp öyle bahsediyordum. Şimdi konuşma yasağım yok ama hala polemikler kraliçesi diyesim var. O şimdi evde kumandayla bile polemiğe girmiştir. Ama seviyorum çünkü magazini çok besliyor. Demet yüzünü magazinlerde eskitti. Markete gidiyorum kampanyada Demet’in yüzü var. Mobilyacıya gidiyorum Demet var. Ama çok başarılı ve cesur. Cesaret başarıyı getiriyor. Türkiye için güzel bir isim. Kendini hiç tutamıyor. Bir şeye sinirlendiği zaman onu silmek istiyor, hediyelerini geri almak istiyor. Sonra da pişman oluyor.

Magazine malzemeyi en çok bitikler veriyor, Hadise…

Magazine malzemeyi en çok bitikler veriyor. Bir hafta konuşuluyor, sekizinci gün balkabağı. Hadise sosyal medyasını ve magazin değerini çok yükseltti. Çok doğru kullanıyor. Stabil ünlü grubu var. Asla yok olmuyor ama zirve de olmuyor. Mesela Gökhan Tepe. Hiç bitmedi ama star olmadı. Bu hayattaki en muhteşem şey istikrarlı olmak. Emel Müftüoğlu her zaman bir şekilde var. Kimileri en tepede olmak için hırsına yenik düşüp bittiler.

Hadise yabancı dili iyi olan tek şarkıcımız diyebilirim. Murat Boz’un başta çok iyi bir rüzgarı vardı. Sonra muadili çoğaldı. Acun Ilıcalı, Murat Boz isminin parlayacağını televizyonculuk refleksiyle anladı ve topraktan girdi, değerlendi iş. Sonra ne oldu? Orada deprem oldu ve artık evler satmıyor. Acun Ilıcalı, bana göre Türkiye’nin en başarılı adamı. Merdivenleri en güzel çıkan adamı. Örnek aldığım için takip ediyorum.

Bengü ve Şafak Sezer ne zaman hakkında olumlu yorum yapsak teşekkür eder. Biri hakkında olumsuz konuştuğumuzda da sürekli tehdit ediliyoruz. Yaklaşık 90 mahkemem vardı. Hepsinden beraat ettim. Çünkü bu benim yorumum ve kimse karışamaz.

Gülben Ergen güçlü bir kadın

Gülben Ergen, güçlü bir kadın. Bir kadını güçlü yapan yaşadıklarıdır. Yumruk yemekten kum torbasına dönüyorsun. Ben önüme geldiği zaman haberini yorumlarım. O, beni bu yayında göremez çünkü engelledi. Yayını kapatınca selamımı iletirsin ona.

Herkesle mesafeliyim. Camiadan az insanla görüşürüm. Objektif olarak işimi yapıyorum. Annemi üzdüğü için babamı bile yorumladım ve babam yayını aramak zorunda kaldı. ‘Ben kötü bir baba mıyım, beni nasıl anlatıyorsun?’ diye sordu. Kötü bir baba değildi, ama kötü bir eşti. Kendimle ilgili haber de geliyor. Onu da yorumluyorum, cevabımı veriyorum.

Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu ilişkisini ben ortaya çıkardım

Türkiye’nin en önemli haberlerinden bir tanesini çok risk alarak yaptım. Murat Başoğlu ve Burcu Başoğlu ilişkisini ben ortaya çıkardım. O benim ortaya çıkardığım ve maalesef hala konuşulan bir haber. Kızı tanıyor olmam büyük şanssızlıktı.

Enis Arıkan’ı çok seviyorum. Birbirimizin hayranıyız. En son düet girişimimiz oldu. İrem bizi susturunca o da bitti zaten. Murat Övüç’ü seviyorum, takip etmiyorum ama onu tüm dünya tanıyor.

Ece Erken yuva yıkmadı

Ece Erken yuva yıkmadı. Ece’nin ne yaşadığına birebir şahit olduğum için tarafım şahit olduğum yerdeydi. Ben Benan hanımın yorumuna beğen atmadım. Etikenlediğim paylaşımdan kendimi silerken yanlışlıkla dokundum.

Ferman Toprak, Ömer’in müvekkili. Ferman abinin eşi Hilal’de benim yakın arkadaşım. Hilal’in doğumgününde Ömer’le tanıştık. Hamilelik döneminde olduğum için arada gelgitlerim oluyordu. O dönem evden gitti. Sonra geldi. Şimdi iyiyiz, korona bize süreç olarak iyi geldi. Müzik zevklerimiz çok ortak. İbrahim Erkal’ı çok özel buluyoruz. O çok rahat ve ikizler olduğu için karar değiştiren biri, ben çok paniğim. En ayrılan yönümüz bu.

Seren bir bebek kadar saf

Biz yeni başladık Seren Serengil’le bu işe. Seren bir bebek kadar saf. Ben onun arabasını alırım yakında. Seda Akgül, programdan kovulmadı. Annesi, babası çok yaşlı olduklarından koronavirüs için endişelenip kendi isteğiyle ayrıldı.

Lisede bir kızı dövdüğüm için okuldan atılıyordum. Çok sevdiğim bir kız var sınıfta. Bir gün geldi ağlıyor. Niye ağlıyorsun dedim. Servisten bir kız var beni rencide etti dedi. 1.30 boyumla sen git o kıza kafa tut, kız 1.90 en az. Sen benim arkadaşımı ağlatmışsın dedim. Seni de mi ağlatayım deyince o halimle bir sıçradım kızın saçından çektim. Hiç kimse benim o kıza bunu yapabileceğime ihtimal vermediği için yırttım.

Muğla’da üniversitenin ilk günü amfide dersteyiz. Ders İktisat. Muhteşem bir profesör ders anlatacak. Geldiğimde tahtayı temiz bulmazsam saygısızlık sayarım ve anlatmam dedi. Ben de en arkadan koşarak tahtayı silmeye doğru kalktım. Ayakkabımın ince bağcıklarına takıldım yere kapaklandım kürsüye doğru. Beş yıl boyunca adım ‘düşen kız’ oldu. Ben düştüm ve dedim ki ‘Bircan öyle bir şey yap ki beş yılını kurtar. Çünkü burada ezikliğe devam edersen seni beş yıl boyunca ezecekler. Sen Bircan Bali’sin ve kendine gel’ dedim. Ve döndüm arkaya ‘bir kişi bile gülerse ona eğitim hayatını zehir ederim’ dedim. Sadece bir kişi güldü ve o benim hala en yakın arkadaşım.

Ebru Gündeş hamileydi!

İki sezon önce Ebru Gündeş’in hamile olduğunu söyledim. Şöyle bir risk vardı; eşi burada değildi. Fakat eşinin yanına gidip geliyordu. Bunu Ebru Gündeş kabul etmediği için hayranları da kabul etmedi. Ben bunu Ebru Gündeş’in itiraf ettiği birinden öğrendim. Çocuk doğmayınca beni yalancı sandılar kürtajdan haberi olmayanlar. Hala haberimin arkasındayım, Ebru Gündeş hamileydi!
Emre Kara’nın Bircan Bali röportajı içerisinden önemli kesitleri sizlerle paylaştık. Gelişmeleri takip etmeye devam edin 🙂

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Son Haberler