Pazartesi, Ekim 25, 2021
Ana Sayfa Diziler Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman Yayınlanacak?

-

TRT 1’in sevilen dizisi Bir Zamanlar Kıbrıs, 9. bölümüyle sezon finali yaptı. Dizinin sezon finali bölümünde; Kemal, büyük zorluklarla da olsa karısını ve kızını evine getirmeyi başarır. Samsong, yaralı bir şekilde Yunanistan’a kaçar. Yunanistan, on bin askeriyle taarruza geçmeye hazırlanır. Türkiye’den Kıbrıs’a, tam destek gelir. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin 2. sezonu ne zaman yayınlanacak?

Perşembe Dizileri 2020

Bir Zamanlar Kıbrıs Dizisinin 2. Sezonu Ne Zaman?

Bir Zamanlar Kıbrıs dizisi, sezon finali yapmasının üzerinden 3 ay geçmesinin ardından oyuncular sete çıktı. Bir Zamanlar Kıbrıs dizisinin yeni sezon bölümlerinin, Ekim ayının ikinci haftası gibi yayınlanması bekleniyor.

BİR ZAMANLAR KIBRIS 9. BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Kemal, İnci’yle kızını bulur. Sandy, ambulansla onlara yardıma gelir. Son anda Samsong, Kemal’in karısını ve kızını kaçıracağını öğrenir. Onlara pusu kurulur. Kemal, her şeyin bittiğini düşündüğü anda birileri gelip kendisine saldıranları öldürüp onları bir kamyonete bindirir.

Daha sonra Erenköy’e doğru yol alırlar. Oraya vardıklarında kendilerini bekleyen teknenin gittiğini gören Kemal, büyük bir hayal kırıklığına uğrar. Ertesi güne kadar emniyetli bir yerde konaklarlar.

Bereli, Sandy’e söz verdiği üzere kardeşlerinin hayatını kurtarır. Kardeşlerinden haber alamayan Sandy, onlara ne olduğunun merak eder. Samsong, Türkiye’den gelen silah dolu teknedeki adamları öldürüp yüzerek tekneye ulaşır.

Bu arada Rumların alı koyduğu 28 erkek çocuğunu kurtarmak için Bereli’yle birlikte Mesude’de gider. Mesude, salgın hastalık olduğunu söyleyip elindeki izin belgesiyle içeri girer. Yanlarında götürdükleri genç, çocukların bir kısmını Bereli’ye ulaştırır.

Daha sonra çocukların eksik olduğunu anlayan Rum komutan, doktor Mesude’yi rehin alıp oradan kaçmaya çalışır. Mesude, son anda kendi canı pahasına çocukları kurtarmak ister. Bereli, Rum komutanı vurur. Ama Mesude, vurulup hayatını kaybeder.

28 erkek çocuk kurtarılır. Eray’da, bu çatışmada vurulup ölür. İki şehit verseler de, çocuklar kurtulur. Samsong, Kemal’lleri alacak tekneye binip onları alır. Hareket ettikten sonra Kemal’e ateş edip onu vurur.

Kemal, yaralı bir şekilde cebindeki bıçağı çıkarıp Samsong’u, bir kaç yerinden yaralar. Samsong, tekneyi çalıştırıp Yunanistan’a ulaşır. Kemal ve ailesine kurulan tuzağı öğrenen Bereli, hemen onların bulunduğu yere ulaşır.

Sandy ile Kemal’i, yaralı bir şekilde hastaneye yetiştirir. Samsong Yunanistan’da, tedavi olup iyileşir. On bin asker emrine verilip Erenköy’e, saldırmak için hazırlık yapar. Bu arada Cengiz Topel’de, komutasındaki askerlerle Kıbrıs’a desteğe gitmek üzere yola çıkar.

Bir Zamanlar Kıbrıs 9. Bölümüyle Sezon Finali Yaptı! Türkiye’den Kıbrıs’a Tam Destek…CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Öne Çıkan Haberler

Polisler Elif'i Neden Arıyor

Yalancılar Ve Mumlar 5. Bölüm Fragmanı Yayınlandı Mı? Polisler Elif’i Neden...

0
Fox Tv'nin sevilen dizisi Yalancılar Ve Mumlar, 4. bölümüyle ekrana geldi. Dizinin yayınlanan yeni bölümünde; Elif, Şerife'nin telefon konuşmasına şahit olup onu takip edip...
MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu

MasterChef 9. Haftanın Elenen Yarışmacısı Kim Oldu?