Magazin Haberleri » Diziler » Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarı Yayınlanmaya Başladı! Dizi Ne Zaman Yayınlanıyor?
Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Yayınlanıyor
Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Yayınlanıyor

Bir Zamanlar Çukurova Dizisinin Tekrarı Yayınlanmaya Başladı! Dizi Ne Zaman Yayınlanıyor?

Atv ekranlarında perşembe günleri yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi, yayınlandığı günden beri rakip tanımadı. Çukurova’da 70’li yıllarda geçen hikayesiyle izleyicilere bire bir nostalji yaşatan dizi, reyting rekorları kırdı. Virüs salgını nedeniyle setler durdurulunca dizi de çekimlerine ara vermek zorunda kaldı. İki sezondur ekranlara gelen dizi sezon finali yaptı. Dizinin 3. sezon çekimlerine Ağustos ayında başlanması bekleniyor. Bir Zamanlar Çukurova dizisinin tekrarı yayınlanmaya başladı. Dizi ne zaman saat kaçta yayınlanıyor?


Perşembe Dizileri 2020

Bir Zamanlar Çukurova Ne Zaman Yayınlanıyor?

Bir Zamanlar Çukurova ilk bölümünden itibaren sahur özel programından sonra her gün yayınlanmaya başladı. Dizi saat 03;55 gibi ekranlara geliyor. Dizinin ilk bölümlerini kaçıran veya tekrar izlemek isteyen izleyicilere duyurulur.

BİR ZAMANLAR ÇUKUROVA 63. SON BÖLÜMDE BAŞKA NELER OLMUŞTU?

Behice, hastanede tam Züleyha’yı zehirleyeceği sırada o gözlerini açar. Züleyha’nın çığlıklarından tedirgin olan Behice hemen oradan uzaklaşır. Züleyha, herkese Behice’nin kendisini öldürmeye çalıştığını söylese de kimse ona inanmaz. İlaçların etkisinden hayal gördüğünü düşünürler. Hünkar, oğluyla son kez konuşur ve Züleyha’ya olan şikayetini geri almasını ister. Demir, şikayetini geri alır. Züleyha, tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılır.

Hünkar, Züleyha’yı alıp çiftliğe getirir. Züleyha, çocuklarını görmek için heyecanla içeri girer ancak onları bulamaz. Demir, Züleyha’ya çocuklarını ona göstermeyeceğini, onu affetmediğini ve orada artık hizmetçi olarak kalacağını söyler. Müjgan, olanları duyup halasının Züleyha’yı öldürmeye çalıştığını ima eder. Behice de, Müjgan’ın öyle düşünmesine içerlediğini söyleyip evi terk etmeye çalışır. Müjgan, halasından özür dileyip onun gitmesine engel olur.

Züleyha, Behice’nin kendisini öldürmeye çalıştığını Hünkar’a söyler. Hünkar, zaten Behice’nin geçmişi ile alakalı bilgi toplamaya başlamıştı. Bu olaydan sonra adamına araştırmasını hızlandırmasını söyler. Demir, yağ fabrikasındaki hisselerine bir müşteri çıkar. Tam onunla pazarlık yapmışken adam, Ankara’dan gelen adamlar tarafından ağır yaralanır. Ankaralılar adamın yerine Demir’in hisselerine kendileri talip olur.

Demir, hisselerini onlara satmaya karar verir. Fekeli, Demir’i o adamların Çukurova’da başka bir amaçlarını olduğunu söyleyip onu caydırmaya çalışır. Demir ise, Fekeli’nin sözlerine itibar etmez. Fekeli, Hünkar ile konuşup oğluna bu satışı yapmasına engel olmasını ister. Demir tam imza atacağı sırada Hünkar, yanına topladığı Çukurovalılarla gelip satışa engel olur. Adamların asıl başı ise Demir ile Hünkar’ın ölüm emrini verir.

Behice, bir kez daha Müjgan tarafından kovulunca Yılmaz’a Züleyha’nın ağzından Adnan’ın onun çocuğu olduğunu itiraf eden bir mektup yazdırır. Müjgan’ın o mektubu okumasını sağlayıp, onu Züleyha’yı öldürmesi konusunda doldurur. Birisi gelip Züleyha’ya Yılmaz’ın onu eğri ağacın altında beklediğini söyler. Oda oraya gider. Müjgan, silahını çekip Züleyha’nın üzerine doğrultur.


Bir Zamanlar Çukurova Dizisi Bu Hafta Var Mı?

   Bizi Google News'den takip edin

Hakkında İnci Umar

İlginizi Çekebilir

Maria Gonca'nın Tehditlerine Aldırmıyor

Maria İle Mustafa 4. Bölüm 2. Fragmanı Yayında! Maria Gonca’nın Tehditlerine Aldırmıyor!

Atv’nin yeni gözde dizilerinden Maria ile Mustafa, 4. bölümüyle 27 Eylül pazar günü ekrana gelecek. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir